Argentinu v čele s Messim na úvod čeká Bosna a Hercegovina


Bosnu a Hercegovinu čeká premiéra na Mistrovství světa a na úvod rozhodně nic jednoduchého. Změří totiž síly s Argentinou, která patří mezi favority na titul. Kvalifikací prošli Argentinci jako nůž máslem, když utžili pouze dvě prohry. Nutno říci, že svoji roli měly značně usnadněnou tím, že Brazílie hostí šampionát a nemusela tak do kvalifikace. Tým působí hodně konsolidovaně a v hledišti budou mít určitě velkou podporu. Otevřený trénink Argentinců navštívilo dokonce 10 000 fanoušků.

Před turnajem měl lehké zdravotní Lionel Messi, ale vše je v pořádku a žijící legenda by měla dnes vyběhnout na trávník v plné síle a větrat obranu Bosny. Jak vypadá pravděpodobná sestava?

Romero - Zabaleta, F. Fernández, Garay, Rojo - Mascherano - Gago, di María - Palacio, Messi, Agüero

Co jméno, to pojem. Ofenzivní síla jihoamerického týmu je neskutečná a branku může vstřelit každá z útočných hvězd.

Bosňané si postupem na šampionát připsali historický úspěch, ale ani pro ně tím cesta nekončí. Sebevědomě prohlašují, že jsou lepší než Nigérie a Írán. Do dnešního zápasu vyběhnou v této pravděpodobné sestavě:

Begović - Mujdža, Spahić, Bičakčić, Kolašinac - Bešić, Salihović - Pjanić, Misimović, Lulić - Džeko

O branky by se měl starat především kanonýr Džeko, na kterého celá výprava spoléhá. V přípravě si Bosna poradila s Mexikem a také se silným Pobřežím Slonoviny. Na Argentinu to dnes však stačit nebude.

Co vsadit:

Výhra Argentiny - 1,38

3 a více branek v zápase - 1,74

Messi dá první gól a Argentina zvítězí 3:1 - 38

Messi 3 a více střel na branku - 1,67

Prozkoumejte nabídku ze spoustou zajímavých kurzů