Arsene Wenger podle svých slov s podpisem smlouvy v Arsenalu nespěchá


V Arsenalu má manažer Arsene Wenger smlouvu ještě na dva roky, už nyní se však mluví o tom, zda prodlouží, či nikoliv. Pro anglický deník Telegraph francouzský lodivod prohlásil, že s podpisem smlouvy nespěchá.

Tím tak naznačil, že připustil možnost z Arsenalu v blízké budoucnosti odejít. V rozhovoru také prohlásil, že v současné době ho zajímá pouze nejbližší ligový zápas proti Southamptonu a že administrativní záležitosti jdou stranou.

"Mám ještě dva roky. Tahle otázka pro mě nyní nemá žádnou hodnotu. Soustředím se pouze na utkání proti Southamptonu, nejsem v náladě, abych přemýšlel o dlouhodobé budoucnosti. Chceme odehrát dobrou sezónu, to je všechno," řekl Wenger pro Telepgraph.

Wenger také hovořil o důvěře v klubu. "V klubu jsem už delší dobu a ze strany vedení mám stoprocentní důvěru, která je oboustranná. Chci zde dělat tak dlouho, dokud mě to bude bavit, a dokud bude má práce dostatečně oceněna. Pak teprve se budu rozhodovat, jestli bych zamířil někam jinam," dodal francouzský manažer ve službách anglického celku.