Barcelona dohání manko, branka Milána by znamenala téměř jasný postup


Messi a spol budou na Nou Campu dohánět, a tak se můžeme těšit na ofenzivní hru domácích. Nabízí se několik sázek. Vsaďte na Messiho, s handicapem na Barcelonu nebo pokud věříte Milánu, tak na jeho postup.

20:45 Barcelona - AC Milán 1,30 - 5,75 - 9,25

Jak to tak vypadá, AC Milán na katalánský celek umí zahrát. Z posledních pěti zápasů vyhrála Barca dvakrát a to na domácím hřišti. Výhodu Nou Campu bude mít i v odvetě osmifinále Ligy mistrů, které musí nutně zvládnout s vítězstvím alespoň dvě branky a neinkasovat.

Udrží Barcelona čisté konto?

Barcelona inkasovala na domácím hřišti v posledních šesti utkáních vyřazovací fáze Ligy mistrů. Měla z toho šest výher a čtyři remízy. AC ví, že případná vstřelená branka ho přiblíží při výsledku 2:0 ze San Sira do čtvrtfinále. Massimo Allegri se bude muset obejít bez Maria Balotelliho, který už v LM nastoupil za Manchester City, k dispozici zřejmě nebude ani Pazzini, který v Janově utrpěl zranění a střídal už po pětadvaceti minutách.

To Milán zas tolik nemusí mrzet v tom, že má k dispozici talentovaného El Shaarawyho, Robinha či Nianga. Těmto třem hráčům by mohly brejkové situace svědčit a mohl by se z toho urodit kýžený gól. Oba týmy budou skórovat je sázkou, která by nemusela být od věci.

Dá Messi gól? Z penalty?

Na koho jiného se bude upírat zrak a doufat v branky než u Lionela Messiho. Ten určitě zase střežen podobně jako na San Siru, že by se však nedokázal prosadit do šancí i na Nou Campu, to se čekat nedá. Kurzy na branku Messiho jsou malé, ale vsadit si můžete, že to bude právě argentinská hvězda, která otevře skóre. V posledním utkání obou soupeřů na Nou Campu nařídil sudí dvě penalty, obě Messi proměnil, v semifinále Ligy Mistrů proti Chelsea tu byla další penalta, tentokrát neproměněná. Proč by nemohla být udělena penalta i dnes? Nabízí se sázka - domácí budou skórovat z penalty.

Barcelona zvítězí, otázka je zda postoupí

Na domácí půdě je Barca velice silná. V La Lize na Nou Campu má bilanci 12-1-0, v LM jen jednou remizovala, a to 0:0 s Benfikou při jasném postupu. Trenérovi Rourovi neschází žádný hráč, všichni jsou fit. Rosonerri se tedy mohou těšit na pořádnou jízdu. Na výhru domácích je slabší kurz, vsaďte proto s handicapem 0:1. To zda bude vítězství alespoň o dvě branky stačit či ne je otázkou, kterou si můžete zodpovědět i sázkou na to, kdo postoupí.

Na další utkání osmifinále Ligy mistrů máte kurzy k dispozici zde.