Boj o Stanley Cup: Finálová série se stěhuje do Bostonu

Jak dopadne první duel finálové série mezi Bostonem a Chicagem na ledě Bruins? Po zápasech v Chicagu je stav 1:1 a celá série je tedy otevřená. Chicago bude chtít pochopitelně na ledě Bruins také minimálně jedno vítězství získat, aby získalo zpět ztracenou výhodu. Podaří se to Chicagu už ve třetím zápasé v sérii?

Boston Bruins - Chicago Blackhawks (3. zápas - úterý 02:00)

Kurzy na utkání: 2.30 - 3.60 - 2.85

TIP UNIBETU: 1

Očekávaná finálová série boje o Stanley Cup mezi Bostonem Bruins a Chicagem Blackhawks se poprvé dostává na led bostonských Medvědů. Boston dokázal na půdě Chicaga urvat ve druhém utkání vítězství 2:1 v prodloužení a získal tak velmi důležitý bod, čímž stav série srovnal na 1:1.

Oba zápasy byly zatím velmi vyrovnané, došly vždy až do prodloužení a podobně vyrovnané zápasy se očekávají i na půdě Bostonu. Domácí mají teď mírnou výhodu, protože získali na půdě Chicaga jedno potřebné vítězství a pokud ve třetím zápase prohrají, nic pro ně ještě nebude ztraceno.

Chicago si pochopitelně také jede do Bostonu minimálně pro jeden bod, ale bude to mít hodně těžké. Boston v čele s gólmanem Raskem ukázal, že má v playoff obrovskou formu a je pro Chicago více než vyrovnaným soupeřem. Více vyrovnanou sérii jsme si ani na finále přát nemohli a bezpochyby nás znovu čeká parádní podívaná. Kdo nakonec zvítězí ve třetím duelu série a dostane se do výhody?

Ostatní sázkové příležitosti na finálovou sérii NHL naleznete zde!