Ukažte světu, že Češi umí Live sázky!


Stejně jako počítačové hry se staly v minulých letech oficiálními sporty pod označením E-Sports, tak různé dispciplíny kurzového sázení dostávají originálními soutěžemi nový rozměr. Unikátní akce pod záštitou sázkové kanceláře Unibet, která se nazývá Mistrovství v live sázení je nepochybně jednou z nich. Navíc nejde jen o nějakou nešlost sázkařů či gamblerů. Jedná se o prestižní akci, která se koná v Londýně, přesto není jen pro uzavřenou smetánku. Získáváte velké množství výher díky live sázkám? Nyní máte možnost získat k dalším penězům také velký zážitek!

Úplně každý sázkař* se může kvalifikovat na velkou událost v Londýně přímo ze svého domu a nemusí nikam jezdit! Stačí otevřít live sázky od Unibetu a získat co nejvíce bodů do závěrečné tabulky, která je pravidelně aktualizována. 

Tato online kvalifikace trvá do 25. února 0:00 a požadavky na uznání bodů z live sázek jsou opravdu minimální. Žádný povinný vklad, jakýkoliv druh sázky, jen minimální kurz 1.2. Kdo taky sází Kurz např. 1.01, že?

Vlastně je to celé jen o kvalifikaci. Když se dostanete mezi prvních 10 nejlepších live sázkařů, už máte vyhráno! Protože všech 10 se dostane do závěrečného finále do Londýna, kde se potkáte se světovou elitou! Na cestu ještě dostanete tučnou podporu!

  • Ubytování
  • Kapesné 250 Eur
  • Snídani a večeři
  • Afterparty
  • IPAD, na kterém se Mistrovství v Live sázení hraje

A to už je dostatečná motivace, nemyslíte?

CHCI ZNÁT KOMPLETNÍ PODMÍNKY A VYHRÁT ZÁJEZD DO LONDÝNA NA MISTROVSTVÍ V LIVE SÁZENÍ!

*Sázkař musí mít aktivní účet u Unibetu