Chelsea hraje na půdě nevyzpytatelné Basileje, Fenerbahce chce překvapit Benfiku


Přichází na řadu semifinále Evropské ligy. Favorité zavítají na cizí půdu. Vsázejte na to, jak si povede Chelsea či Benfica na hřišti soupeře.

21:05 Basilej - Chelsea  2,80 - 3,30 - 2,45

Chelsea má už šanci jen na vítězství v Evropské lize. Předchozí zápasy naznačily, že tuto soutěž nebere na lehkou váhu, i když se postupy v předchozích zápasech nerýsovaly jednoduše. Basilej zaskočila Tottenham a po penaltách v odvetném zápase si zajistila postup.

Basilej je nepříjemným soupeřem, ale přeci jen Chelsea je ostřílená z obtížných zápasů. Na výhru hostů je lákavý kurz. Blues se budu opírat o kvalitní ofenzivní záložní trojku a Torres v Evropské lize přeci jen ožil. Pokud mu věříte, že vstřelí branku, vsázejte v kurzu 3,20.

https://cz.unibet.com/betting#/event/1001553898">21:05 Fenerbahce - Benfica  2,95 - 3,25 - 2,35

Fenerbahce doma jen tak neporazíte. I přesto, že je Benfica lídrem portugalské ligy, bude to mít na stadionu Şükrü Saracoğlu velice obtížné. Pro lisabonské "orli" se rýsuje zajímavá sezóna, kdy mohou dosáhnout na úspěch jak v domácí lize, tak v Evropě. Do utkání půjdou s maximálním nasazením a domácí také budou muset hrát, proto je reálná sázka, že oba týmy budou skórovat.

Domácí budou postrádat klíčového útočníka Sowa, který má problémy se stehenním svalem. Benfica zvládla lisabonské derby proti Sportingu a spoléhat se bude na ve formě hrajícího Nicolase Gaitána. Turci vyřadili nebezpečné Lazio jsou nevyzpytatelným soupeřem, a pokud věříte v překvapení, kurz na jejich postup jen na neprohru Fenerbahce je 1,56.