Dallas se pokusí zastavit rozjeté Chicago, Capitals a Flyers čekají na vítězství


Zase bude na co sázet. Pokud věříte Washingtonu či Philadephii, můžete si vsadit na to, že v domácím prostředí ukončí čekání na vítězství. V některých utkáních se mohou konat gólové hody, jména a forma Mariána Hossy, Patricka Kanea, Claude Girouxa či Jaromíra Jágra, tomu nasvědčují.

01:00 Philadelphia Flyers - New York Rangers 2,30 - 3,75 - 2,70

Tři zápasy, tři prohry, jen tři vstřelené branky a z toho dvě od Claude Giroux. Ten je hned v úvodu sezóny hlavní postavou Flyers a nyní bude stát proti obraně "Jezdců", jejichž svatyni brání spolehlivý Henrik Lundqvist. Philadephia se potýká i s rozsáhlou marodkou, bude se muset obejít i bez zraněného útočníka první formace Scotta Hartnella, Daniela Briera a suspendovaného Briana Schenna.

K tomu všemu se Rangers ve vzájemných soubojích obou divizních rivalů velice daří a zvítězili v posledních osmi duelech. John Tortorella má navíc k dispozici renomované střelce Ricka Nashe, Mariána Gáboríka či Brada Richardse.

01:00 Washington Capitals - Montreal Canadiens 2,05 - 3,85 - 3,10

Capitals zatím čekají na vítězství, špatný začátek se budou snažit napravit hned proti Plekancovu Montrealu. Nový trenér Adam Oates nastavil u Capitals více ofenzivnější styl než jeho předchůdce a tým si na to zvyká. Alexander Ovečkin si zvyká na hru na pravém křídle, zatím má na kontě jen jednu asistenci, ale tradičně vede statistiku týmu v počtu střel, takže si můžete vsadit na to, že nyní už skóruje.

02:30 Dallas Stars - Chicago Blackhawks 2,80 - 3,85 - 2,20

Chicago se veze na vlně euforie, tři zápasy a tři vítězství. Dallas má bilanci 2-1. Zajímavé bude, kdo nastoupí v kleci Dallasu, pokud totiž chytal Kari Lehtonen, tak jeho tým slavil vítězství, pochytal zatím 36 ze 40 střel. Vsadit si můžete na Jaromíra Jágra, který v prvním utkání Stars zazářil, v dalších už nebodoval. Kdo je však od začátku sezóny ve velké pohodě je Patrick Kane (2+3) a Marián Hossa (4+1).

Vsaďte si i na zbytek čtvrtečního programu zde.