Dojde si Sparta pro pohár útěchy? Proti je Boleslav


Sparta a Liberec si jdou pro postup do finále. Oba zvládli svá venkovní utkání a doma by měly uspět. Jde jim o hodně!

Sparta Praha - Mladá Boleslav, středa 17:15

Kurzy: Sparta 1,50 - Remíza 3,60 - Boleslav 6,00

Sparta uhrála z posledních dvou utkání jediný bod a původně padesátiprocentní šance na mistrovský titul se smrskly na minimum. Pražané sice dále mluví v tom smyslu, že pořád doufají i ve vítězství v lize, ve skutečnosti ale sami vědí, že naděje je hlavně v poháru.

V Boleslavi uhráli Sparťané remízu 1:1, která je jednak velmi nadějná a jednak musejí svěřenci Vítězslava Lavičky jednoznačně myslet na vítězství. Boleslav má po poznání méně kvalitní kádr a proti soupeři, který nastoupí v nejsilnější možné sestavě, moc šancí nemá.

Jablonec - Slovan Liberec, středa 17:15

Kurzy: Jablonec 2,35 - Remíza 3,15 - Liberec 2,70

Ideální příležitost vydělat na vysokém kurzu. Liberec porazil Spartu, dostal se na třetí místo v Gambrinus lize a vynikající jarní formu hodlá proměnit nejen v bronzovou medaili, ale i ve vítězství v poháru.

Ke třetímu místu měl dlouho výborně nakročeno Jablonec, jenže poslední čtyři utkání prohrál, psychicky je dole a špatné výsledky odnesl místem trenér Kotal. Z debaklu 1:5 proti Slavii se budou zelení jen těžko vzpamatovávat a budou jen těžko dohánět prohru 3:4 z prvního utkání. Jsem přesvědčen, že ji nedoženou a prohrají. Kurz 2,70 na výhru Liberce je parádní, nemyslíte?