Fergusonův nástupce? Největším favoritem je David Moyes


Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, kdo bude nástupce Sira Alexe Ferguson. Nyní je jasné, že jméno nového manažera United bude známo velmi brzy a mezitím spekulace stále rostou.

Těžko se téhle informaci věří, ale je to tak. Sir Alex Ferguson po 27 letech opustí lavičku Manchesteru United a tohle místo přenechá někomu jinému. Jeden z nejslavnějších manažerů svéta se dlouho rozmýšlel, kdy bude ten správný okamžik na konec a usoudil, že to bude po této sezóně.

Zanechá totiž perfektně šlapající tým Manchesteru United a navíc také velice dobře fungující mládežnickou akademii, která by se měla postarat o budoucnost tohoto slavného anglického klubu.

Média už se samozřejmě předhání ve spekulacích o možném nástupci. Nejžhavějším kandidátem je stále manažer Evertonu David Moyes (1,33), který je s United spojován již delší dobu. Ve hře je také logicky Jose Mourinho (4,25), jelikož jeho budoucnost v Realu Madrid stále není jistá.

Nejkratší dobu je v souvislosti s pozicí manažera United spojován také kouč Borussie Dortmund Jürgen Klopp (12,00), který o sobě na trenérské scéně dal vědět především v letošní sezóně díky účasti jeho týmu ve finále Ligy mistrů.

Spekuluje se však o celé řadě dalších jmen a budou jistě hodně napínavé sledovat, kdo se nakonec stane novým lodivem letošního mistra Premier League. Máte Vy svého favorita?

Kursy na jednotlivé adepty na pozici manažera United:

David Moyes - 1,33

José Mourinho - 4,25

Jürgen Klopp - 12,00

Michael Laudrup - 30,00

Manuel Pellegrini - 30,00

zbylé kandidáty najdete zde.