10 zajímavých statistik na utkání Reading - Arsenal

Arsenal cestuje v rámci 4. kola ligového poháru s názvem Capital One Cup na půdu Readingu. Favoritem je pochopitelně hostující tým, který je na tom v Premier League o jedenáct bodů lépe. V pohárových zápasech se však čas od času dočkáme nějakého překvapení a předem nic není rozhodnuto. Podívejte se na deset možných vypsaných sázek od Unibetu.

10. V historii Reading nikdy nedokázal proti Arsenalu uhrát ani bod. Oba celky se proti sobě utkaly celkem devětkrát a pokaždé uspěli Kanonýři, tentokrát je na jejich čisté vítězství kurz 1,85.

9. V rámci ligového poháru se proti sobě oba celky postavily v roce 2005, na Highbury tehdy Arsenal zvítězil 3:0, na stejný výsledek je vypsán kurz 16,00.

8. Reading v historii vstřelil do sítě Arsenalu pouze tři branky, naposledy se v roce 2007 na domácí půdě v rámci Premier League trefil Nicky Shorey. Na skórování domácích je vypsán tentokrát poměrně nízký kurz 1,33.

7. Ve třetím kole Capital One Cupu Reading zvítězil na půdě Queens Park Rangers 3:2 a znovu se trefil Nicky Shorey. Tentokrát je na úspěch outsidera vypsán kurz 3,90.

6. Arsenal nevyhrál v nějakém anglickém poháru už sedm let. Naposledy se mu to podařilo v roce 2005 v rámci FA Cupu. Kurz na to, že by mohli Gunners v letošním ročníku ligového poháru uspět a zvednout trofej je 5,50.

5. Reading v letošní sezóně vstřelil dvě a více branek v šesti z deseti utkání, Arsenal poté v jedenácti z celkových třinácti. Kurz na to, že padne v zápase více než 2,5 gólu je 1,68 a jedná se o jednu z nejzajímavějších sázek na toto utkání.

4. Arsenalu se zatím nedaří první poločasy, po kterých většinou prohrává a nebo hraje nerozhodně. Ve druhém dějství pak často zápasy otáčí. Kurz na to, že po prvním poločase budou Kanonýři prohrávat, a pak utkání otočí, je rovných 24,00.

3. Arsenal porazil ve třetím kole Coventry 6:1, přičemž pouze jeden gól vstřelil v prvním poločasem. V úterý je kurz na to, že Arsenal vstřelí v první půli více než 1,5 gólu celkem 2,40.

2. Reading se z posledních pěti zápasů dokázal celkem dvakrát prosadit v obou poločasech. Že se domácím podaří podobný kousek, to není moc pravděpodobné a můžete si na to vsadit s kurzem 4,60.

1. Není pochyb o tom, že jasným favoritem je hostující Arsenal, na jeho postup je vypsán kurz 1,40, zatímco na Reading 2,70.