10 zajímavých tipů na utkání West Bromwich Albion - Aston Villa


Před dohrávkou 12. kola anglické Premier League mezi W.B.A. a Aston Villou jsme se podívali na zajímavé statistiky obou týmů a připravili jsme pro Vás 10 sázkových příležitostí, které rozhodně nejsou k zahození.

10. Poslední tři vzájemné zápasy mezi těmito celky skončily remízou. Na ni je tentokrát kurz 3.40.

9. Před zmiňovanými třemi remízami poté pětkrát skončilo utkání vítězstvím 2:1 jednoho z celků. Tenhle výsledek se může zrodit i tentokrát, na vítězství 2:1 pro W.B.A. je to 9.00 a pro Aston Villu 12.50.

8. V 11. kole Aston Villa porazila Cardiff 2:0 a po čtyřech zápasech to bylo její první vítězství. Do zápasu jdou hosté s formou 2 výhry, 2 remízy a 2 porážky. Na vítězství hostí ve dvojité šanci je kurz 1.77.

7. Domácí mají o chlup lepší formu, v posledních šesti zápasech dvakrát vyhráli, třikrát remizovali a pouze jednou prohráli a navíc s Liverpoolem. Na vítězství W.B.A. je kurz 2.10.

6. 78% gólů West Bromwiche padá ze středu hřiště, což je nejvíce ze všech týmů v Premier League. Daří se například Shanu Longovi, trefí se také v tomto zápase? Na jeho úspěch je vypsán kurz 3.00.

5. Podle představ se zatím nedaří českému útočníkovi Liboru Kozákovi. V dresu Aston Villy se zatím prosadil dvakrát a nedostává tolik šancí, kolik by sám chtěl. Na to, že se mu podaří skórovat v tomto utkání je kurz 4.20.

4. Nejlepším střelcem Aston Villy je s pěti zásahy Christian Benteke. Skóruje v utkání jako první? - 4.80.

3. V tabulce jsou na tom oba celky podobně a také skóre mají téměř totožné (11:12 a 12:12). Kurz na to, že budou oba celky skórovat je 1.78.

2. Také na straně domácích působí český útočník. Matěj Vydra by mohl zasáhnout do zápasu a na jeho skórování je kurz poměrně nízký - 2.80.

1. Aston Villa naposledy zvítězila na půdě West Bromwiche v září roku 2008. Tehdy zvítězila 2:1 a všechny góly padly během prvních 34 minut zápasu. Padne více než 2,5 gólu v celém utkání? Kurz na tuto příležitost je 2.08.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde.