11 hodin čekali na gól. Fanoušci Aston Villy museli svým hráčům ukázat branku


Sledovat fotbal Aston Villy v letošní sezoně je úmorná nuda. Hráči birminghamského klubu své příznivce doslova mučí. Vždyť fanoušci chodí na stadion hlavně proto, aby viděli góly (ty tedy vidí, ale chtěli by vídat i nějaké v soupeřově síti).

To se sice o víkendu povedlo, když Okore zvládl skórovat dokonce proti vedoucí Chelsea, ale této trefě předcházelo neuvěřitelné 11 hodinové čekání na gól (čtvrtá nejdelší série v historii Premier League). 

Je to tak, Aston Villa nevstřelila v Premier League branku v šesti soutěžních utkáních v řadě za sebou. Od remízy 1:1 z 20.12.2014 proti Manchesteru United následovaly dvě bezbrankové remízy a čtyři porážky – včetně debaklu 5:0 od Arsenalu.  

Není divu, že ofenzívní zmar velmi trápil fanoušky Aston Villy, proto přispěchali proti Chelsea na pomoc se šipkami, kterými svým hráčům ukazovali branku:

I když Okore pochopil, a branku našel (jak bylo již výše napsáno), i tak Aston Villa počtvrté v řadě prohrála (1:2). No, není se co divit s hororovým ligovým průměrem 0,5 vstřelené branky na utkání.