3 ostudné chvíle na White Hart Lane


Tottenham a všichni ti, kteří jsou jakkoliv spříznění s klubem asi neměli moc klidné spaní po včerejší (úterní) noci. Nepříjemných chvilek si totiž zažili během duelu s Arsenalem (Capital One Cup) až moc.

Wayne Gretsky

Pohárová taškařice začala již před samotným začátkem utkání. Klub vřele vítal zřejmě nejlepšího hokejistu všech dob Wayna Gretzkyho, který se přišel podívat na zajímavé anglické derby. Klub ho chtěl poctít mimo jiné tím, že mu daroval dres s číslem 99 a jeho jmenovkou. Problém byl v tom, že došlo ke zkomolení jeho příjmení. Písmeno Z bylo nahrazeno písmenem S, což je vzhledem k celosvětové známosti Gretzkyho celkem husarský kousek. 

Image and video hosting by TinyPic

Nejúsměvnější na celé ostudě je skutečnost, že si chyby vůbec nikdo nevšimnul. Klub fotografii dokonce hrdě sdílel na sociálních sítích. Poté, co došlo k prozření, fotku Tottenham okamžitě smazal a zveřejnil omluvu.

Samotný Gretzky se ale ukázal jako opravdová legenda. Na chybu sám nepoukázal, a k omluvě dodal, že se nic neděje.  

Létající bannery

Nepříjemné chvíle pokračovaly i během utkání. Sledovat fanoušky nenáviděného rivala, jak strhávají klubové tabule z tribun, muselo posmutnělé příznivce Tottenhamu velmi dráždit…

Dvě branky od Flaminiho

Posmutnělí byli fans "Kohoutů" z vývoje utkání. Arsenal dokázal Spurs vstřelit dvě branky a zvítězit 2:1. Víc než ostudné, bylo pláče hodné, že obě branky vstřelil sváteční střelec Mathieu Flamini. A především tá vítězná se mu mimořádně povedla: