Aston Villa-Chelsea: Blues klíčový duel musí vyhrát


Premier League jde do tuhého a fanoušky zajímá především to, které týmy postoupí do Ligy mistrů. Oba manchesterské celky mají tuto výsadu již jistou, na zbývající dvě místenky se tlačí hned tři týmy a všechny z Londýna.

Aston Villas - Chelsea 4.50 x 3.65 x 1.78

Sobotní program anglické ligy otevře duel Aston Villy s Chelsea a hosté musejí plně bodovat, aby si uhájili své třetí místo a nemuseli se ohlížet na výkony Arsenalu a Tottenhamu.

Villans nastoupí proti rozjetému soupeři a jejich marodka jim na optimismu také nepřidá. Chybět budou Dunne, Albrighton, Gardner a Herd. Birminghamský celek však udělá vše pro to, aby navázal na výhru proti Norwichi z minulého kola. Svěřenci kouče Lamberta ještě nejsou definitivně zachráněni, ovšem setrvání mezi elitou mají pevně ve svých rukách.

Chelsea se chystá na finále Evropské ligy, ovšem duel s Villans je také důležitý a přestože kouč Benitez rád točí sestavou, pravděpodobně nebude šetřit největší opory.

Mírné zdravotní problémy má Hazard, do zápasu určitě nenaskočí Mikel ani Bertrand. Tradičně se bude čekat, kdo nastoupí v útoku, zda Torres nebo Demba Ba.

Villa se bude tradičně spoléhat na oporu Christiana Bentekeho, bez něhož si útočnou vozbu trenér Lambert neumí představit. Mladý belgický supertalent táhne tým svými góly a nedávno bojoval v anketě o nejlepšího mladého hráče sezóny.

Torres dá gól - 2.40          Ba dá gól - 2.65          Benteke dá gól - 2.85

Jasnými favority jsou hosté, mají všechny předpoklady k vítězství. Poslední vzájemný duel skončil obrovským debaklem Villans, když Blues svému soupeři uštědřili výprask v podobě 8:0.