Baráž o postup na MS je tady, Portugalsko vyzve Švédsko


Cristiano Ronaldo vs Zlatan Ibrahimovič. Konkluze kvalifikačních skupin dala dohromady dvě světové superhvězdy a právě na hvězdu Realu Madrid spočne zrak celé planety. Bude Ronaldo skutečně tím potřebným lídrem, který svou zemi dovede na vysněný turnaj?

PORTUGALSKO - ŠVÉDSKO 1.65 x 3.80 x 5.75

"Jsem v nejlepší formě za celou svou kariéru. Nikdy jsem nehrál lépe. Ale nebude to o mě, bude to o dvou kolektivech," uvedl dvaatřicetiletý Zlatan Ibrahimovič.

Jenže to samé může říct i jeho protějšek Cristiano Ronaldo, který v dosavadní sezóně nastřílel víc branek než Messi s Neymarem dohromady. Může se tedy stát, že se ze zápasu stane divoká přestřelka.

Tři Korunky prohrály pouze tři z patnácti vzájemných zápasů, takže duel nemá favorita a to i díky tomu, že poslední tři vzájemné zápasy skončily remízou.

Cristiano Ronaldo dá gól - 2.00

Zlatan Ibrahimovič dá gól - 3.25

Zápas začíná dnes ve 20:45, odvety jsou na programu v úterý.

UKRAJINA - FRANCIE 3.10 x 3.20 x 2.40

Ukrajinci se mohou postarat o senzaci, a proto půjdou do baráže s klidnou hlavou, protože postup se jednoznačně čeká od Francie. To však neznamená, že postsovětská země nedá do dvojzápasu víc než 100%.

Klid Francouzům nepřidala ani kritika ze strany široké fanouškovské i odborné veřejnosti na hlavu Didiera Deschampse, ten má od svazu i nadále plnou důvěru.

Francie se kvalifikovala na každý turnaj od roku 1998, černé vzpomínky má pouze na kvalifikaci z roku 1993, kdy je v tabulce pokořili Bulhaři, kteří postoupili na úkor Galského kohouta.

Těšit se můžeme zejména na duo Konopljanka - Yarmolenko, které patří k tomu nejlepšímu, co Ukrajina nabízí. Procitne Karim Benzema z reprezentační letargie?

Baráž o MS  - kompletní nabídka