Carlo Ancelotti si v Paris SG pochvaluje variabilitu svých útočníků


Francouzské Paris SG vyhrálo v lize už čtyři utkání v řadě a začíná potvrzovat, že je ve Francii v této sezóně jednoznačným favoritem. V sobotním ligovém zápase proti Sochaux tentokrát zářil útočník Kevin Gameiro.

Hlavní hvězdou Paris SG v úvodu sezóny je švédský reprezentant Zlatan Ibrahimovič, který v úvodu sezóny pálil ostrými a je nejlepším střelcem francouzské nejvyšší soutěže. V útoku francouzského velkoklubu jsou však i další borci, kteří ho dokáží nahradit. Jedním z nich je francouzský útočník Kevin Gameiro, o kterého mělo v létě zájem několik evropských velkoklubů.

Vypadalo to, že Gameiro Paris SG opustí, protože konkurence v klubu příchodem hvězd přibývala a vypadalo to, že Gameiro bude mít těžké dostat se do sestavy Carla Ancelottiho. On však v klubu zůstal a udělal dobře, Ancelotti mu dává šance a dělá dobře, ve víkendovém zápase proti Sochaux se mu Gameiro odměnil dvěma zásahy.

V letním přestupovém období o Gameira mělo zájem například italské AC Milán nebo španělská Valencie, v obou klubech by určitě patřil do základní sestavy. V Paris SG má situaci o poznání těžší, ale je s ní spokojen. Trenér Carlo Ancelotti o něm navíc prohlásil, že dokáže plně nahradit jakéhokoliv útočníka. "Zejména v první polovině zápasu jsme hráli výborně, Kevin hrál výborně a díky jeho fantastickému výkonu jsme vstřelili dvě branky. Jsem moc rád, že mám v týmu k dispozici několik kvalitních útočníků," řekl italský lodivod.

Sám Gameiro si pochvaluje úvod sezóny ve francouzském klubu. "Jsem moc rád, že jsem mohl týmu pomoci k důležitým bodům. V létě jsme tvrdě makali a teď se nám to začíná vyplácet. Tým má obrovskou sílu a když budeme nadále pracovat týmově, můžeme dokázat veliké věci," řekl na oficiálních stránkách klubu Gameiro.