Česká liga je opět tady a hned se dvěma šlágry!


Po reprezentační pauze se o slovo opět hlásí Gambrinus liga. Minimálně dva duely slibují zajímavou podívanou. Víkend bude totiž ve znamení bojů v horních patrech tabulky.

Liberec - Plzeň 3.25 x 3.35 x 2.10

Oba kluby se úspěšně popasovaly s předkoly evropských pohárů a dá se tak říct, že tento ligový duel bude přípravou na těžká utkání na mezinárodní scéně.

To však neznamená, že se mužstva budou šetřit, ba naopak. V tabulce první Plzeň si jistě bude chtít svou pozici udržet, zatímco třetí Liberec by si vítězstvím vysloužil právě nejvyšší pozici, protože na obhájce titulu ztrácí pouze bod.

Liberec na Viktorii umí, z posledních čtyř zápasů modrobílí třikrát neprohráli.

Oba kluby budou zřejmě postrádat některé hráče. Severočeši do utkání nejspíš nepošlou Isaaka Sackeyho a Renata Keliče, zatímco Plzni bude zřejmě chybět obránci Řezník a Čišovský.

Utkání začíná v pátek ve 20:15

Teplice - Jablonec 2.20 x 3.25 x 3.10

Tepličtí chtějí zapomenout na neúspěšnou minulou sezónu a zatím se jim to daří, protože momentálně hájí čtvrtou pozici. Jablonec je zpátky o tři body a patří mu pozice šestá.

Přesto mají Teplice problém s formou. Poslední dva duely hrubě nezvládli. Nejdříve v poháru s Varnsdorfem a poté prohráli i s Boleslaví. V obou zápasech nedali ani gól.

Navíc, Jablonec na svého soupeře relativně umí, vždyť v posledních čtyřech vzájemných zápasech zelení prohráli pouze jednou.

Severočeši mají také co napravovat. Zejména porážku z minulého kola, kdy je o tři body doma oloupil Liberec.

Oba kluby udělají vše pro to, aby se jejich ztráta na jejich horní sousedy v tabulce nezvětšila.

Zápas je na programu v neděli v 19 hodin.

Nabídka na kompletní ligové kolo