Chelsea – Brentford: 10 klíčových statistik

10. V posledních 14 letech, se Chelsea nepodařilo dosáhnout pátého kola FA Cupu jen jednou. Blues jsou jasní favorité pro postup do další fáze - 1,04.

9. Brentford nedokázal porazit Chelsea ani jednou z posledních čtyř vzájemných zápasů. Třikrát prohrál a jednou remizoval. Včely mohou v neděli překvapit a neúspěšnou šňůru ukončit - 10,00.

8. Brentford zaznamenal jen jedno vítězství ze svých posledních šesti zápasů. Rafa Benitez může uštědřit svému soupeři sedmou porážku. Vítězství Chelsea v řádné hrací době za 1,14.

7. Chelsea prohrála pouze dvakrát z 18 odvet v FA Cupu. Kurz na Brentford, že dokáže uštědřit svému soupeři třetí porážku v 19 zápase, činí 17,00.

6. Oba  týmy remizovali třikrát ze svých posledních šesti zápasů. Nedělní remíza po skončení 90 minut je vypsána za kurz 7,50.

5. První vzájemný zápas skončil na Griffin Parku 2:2. Stejný výsledek pro následujících 90 minut na Stamford Bridge je k dispozici za 24,00.

4. Tyto týmy se naposledy setkaly v FA Cupu v roce 1950. Chelsea tento zápas vyhrála 1:0. Opakování tohoto výsledku lze vsadit za 12,50.

3. Chelsea nikdy proti Brentfordu neprohrála. Čtyři vzájemné zápasy znamenaly tři vítězství a jednu remízu. Na čisté skóre favorizovaného domácího týmu si můžete vsadit v kurzu 2,00.

2. Oscar dokázal v týdnu vstřelit gól do sítě Sparty Praha. Na šikovného Brazilce a jeho gól v brance Brentfordu si můžete vsadit v kurzu 2,70.

1. Victor Moses by se měl vrátit k týmu po skončení Afrického poháru národů, kde vstřelil dvě branky. Trefa Nigerijce v nedělním utkání je vypsána za 2,60.