Chtěl to tak osud? Syny Ronalda a Messiho dělí jako jejich táty přesně 869 dní


Je to neuvěřitelné, ale právě narozený syn Lionela Messiho je od toho Ronaldova rozdílem 869 dní. Stejně tak to je u dvou nejlepších fotbalistů světa. Po této senzační zprávě se pochopitelně na svět vyrojily zprávy o tom, že synové dvou nejlepších fotbalistů současnosti za 20 let zopakují historii svých otců a budou nejlepší na světě.

V pátek 2. listopadu 2012 se Messimu narodil jeho první syn, pojmenovaný Thiago Messi. Jednoho syna má také Portugalec Cristiano Ronaldo, ten se narodil 17. června 2010, tedy přesně před 869 dny od narození Messiho syna. Přesně ten stejný rozdíl dělí dva otce a současně nejlepší fotbalisty na světě.

Rivalita mezi oběma tak znovu vzrostla, fanoušci teď pochopitelně budou srovnávat také syny dvou slavných fotbalistů. Přitom vůbec není jasné, zda se dají na fotbalovou kariéru podobně, jako jejich tatínkové. Messiho přítelkyně Antonella Roccuzzo porodila v pátek odpoledne a Messimu přišlo nespočet gratulací.

Aby také ne, jedná se přeci o nejobletovanějšího fotbalistu na světě. Také na svém Twitteru měl Messi mnoho vzkazů, mimo jiné i od svých spoluhráčů z argentinské reprezentace. Radost měl pochopitelně sám velký Leo, který už měl v sobotním utkání proti Celtě Vigo na svých kopačkách vyryté jméno svého nového potomka, krásné gesto.