Co přinese dohrávka prvního kola Premier League?


Dohrávku prvního kola Premier League obstarají dva ambiciózní týmy, Manchester City a Newcastle. Nejen díky domácímu prostředí jsou Citizens jasným favoritem utkání a budou chtít do nového ročníku Premier League vstoupit jako další favorité, tedy vítězstvím.

Manchester City - Newcastle (pondělí 21:00)

Kurzy na utkání: 1.30 - 5.50 - 10.00

TIP UNIBETU: 1

První kolo anglické Premier League nabídlo řadu zajímavých zápasů a ukázalo, že se znovu letos máme na co těšit. Z favoritů zaváhal pouze Arsenal, který doma podlehl 1:3 Aston Ville. K němu se může přidat další z adeptů na titul Manchester City, který hraje v pondělní dohrávce proti Newcastlu.

Není to však příliš pravděpodobné. Citizens za sebou mají tvrdou a povedenou letní přípravu a do prvního zápasu sezóny jdou s jasným cílem uspět. Newcastle však chce pochopitelně také letos bojovat o pohárové příčky a rozhodně nejede na půdu favorita s tím, že chce dostat co nejméně gólů.

První zápasy sezóny navíc vždy bývají dosti nevyzpytatelné. Stačí si připomenout úvod sezóny PSG nebo například včerejší zápas Realu Madrid proti Betisu, který vyhrál až gólem z 88. minuty zápasu. V loňské sezóně Manchester City dvakrát svého soupeře porazil jednoznačně, doma zvítězil tehdy vysoko 4:0.

Na straně Newcastlu visí otazníky nad startem Santona, Taylora, Jonáse a s největší pravděpodobností nenastoupí Rémy, což je nepříjemná marodka. Na druhé straně se naopak uzdravil už také Sergio Aguero a Citizens jsou naproti tomu v plné síle, což by také mohlo hrát rozhodující roli. Nejen díky tomuto  faktoru náš bookmaker tipuje, že se v prvním kole překvapení konat nebude a Citizens získají tři body.

Ostatní sázkové příležitosti na anglickou Premier League naleznete zde!