Community Shield: Manchester United vs Wigan – 10 nejlepších tipů

10. Wigan Athletic se stanou prvním týmem mimo první ligu, který bude bojovat o Community Shield od roku 1980, tehdy si to rozdal ve Wembley West Ham United proti Manchesteru United. Kurz na Latics jakožto vítěze této trofeje - 6,25.

9. United porazili Wigan v 16 předešlých utkáních ze 17 ve všech soutěžích. Tým Davida Moyese je jasným favoritem, proto si můžete vsadit na úspěšný start nového manažera – 1,10.

8. Grant Holt vstřelil osm branek v minulé sezoně Premier League za Norwich City. Zkušený útočník se trefil také při svém debutu za Wigan proti Barnsley minulý víkend. Věříte, že otevře skóre ve Wembley? – 11,00.

7. Dohromady jen pět branek padlo v prvních 45 minutách během posledních čtyř bitev o Community Shield. Více než 0,5 gólů v prvním poločase lze vsadit za 1,26, přičemž méně než 0,5 gólu za 3,00.

6.  V předchozích čtyřech zápasech Community Shield padlo v normální hrací době 18 branek. Padne více než 4,5 gólů v duelu mezi Wiganem a United? – 3,85, nebo méně? – 1,22.

5. Jeden ze dvou zápolících týmů v pěti zápasech z posledních šesti o Community Shield se stal následně vítězem Premier League. Na zisk mistrovského titulu pro Manchester United si můžete vsadit za 3,35. Zatímco šance Wiganu na titul v Championship jsou vypsány na 10,00.

4. United porazili v minulé sezoně Wigan doma i venku v Premier League. V obou zápasech udrželi také čistý štít. Nula pro Manchester United i ve Wembley za 2,10.

3. Mistři Anglie vstřelili Latics osm branek v posledních dvou zápasech, když dokázali dvakrát vyhrát 4:0. Zopakují stejný výsledek i dnes? – 14,00.

2. Javier Hernandez skóroval na DW Stadionu do sítě Wiganu hned dvakrát. Na mexického útočníka, jakožto střelce v dnešním duelu, si můžete vsadit za 2,12.

1. Stejně tak Robin van Persie vstřelil v tomto zápase dva góly, čímž zaokrouhlil počet branek ve všech soutěžích v minulé sezoně na 30. Nizozemec se stane nejlepším střelcem dnešního duelu – 2,40.