Copa del Rey: Výběr lákavých tipů na dnešní velkou bitvu mezi Barcelonou a Realem Madrid


Jedná se o jeden z klíčových duelů celé sezony. Počítá se totiž s tím, že vítěz El Clásica ukořistí i pohár Copa del Rey, takže tak trošku pokračuje dělba trofejí mezi Barcelonou a Realem Madrid. Pokud Superpohár putoval do rukou Realu a ligový primát je prakticky Barcelony, pak zůstává otevřená poslední trofej získatelná v domácí soutěži a to je velká výzva. 

Před večerním duelem je vysoce pravděpodobné, že utkání neskončí bezbrankovou remízou. Při stylu hry, jaký oba kluby praktikují se to zdá být zcela vyloučené. Navíc v posledních pěti vzájemných duelech dokázaly pokaždé skórovat oba celky. Na gól obou vyzyvatelů si můžete vsadit za 1,38.

Co hraje do karet katalánskému výběru je fakt, že se Realu Madrid letos příliš nedaří na půdě soupeře. Vždyť z posledních 10 zápasů ve všech soutěžích vyhráli venku Los Blancos jen tři.  Naopak Bareclona je doma prozatím neporažena. To dává domácím naději na postup, vsadit si můžete za 1,35.

Důležitý je však zmínit i opačný pohled na věc. Katalánští giganti dokázali vyhrát s Realem Madrid pouze jediné utkání z posledních šesti (1 výhra, 3 remízy a 2 prohry). To poukazuje na skutečnost, jak moc se umí tým Josého Mourinha vyhecovat na největšího konkurenta a jak dobře se naučil za poslední léta na Barcelonu hrát. Na postup hostů je krásný kurz 2,90.

Všem nám je více než jasné, že je El Clásico z veliké části o dvou největších hvězdách současného světového fotbalu. Oba borci jsou zároveň největší favorité na vstřelení branky. Messi dokázal nastřílet v El Cásicu rekordních 17 branek z 23 zápasů. Gól Argentince dnes večer je za 1,60.

Úchvatná je také statistika Cristiana Ronalda. Ten dokázal skórovat sedmkrát v posledních sedmi duelech proti Barceloně. Na jeho trefu jsme vypsali skvělý kurz 2,10.