Další šlágr na MS v Brazílii: Německo – Portugalsko


Mistrovství světa v Brazílii pokračuje ve zběsilém tempu a hned od svého začátku nenechává fanoušky vydechnout. Po duelech Spanělsko – Nizozemsko a Anglie – Itálie je dnes na programu souboj dalších dvou fotbalových gigantů.

Dnes večer vstupuje do turnaje jeden z favoritů celého šampionátu, tým Německa, které se v dalším souboji evropských titánů střetne s Portugalskem vedeným hvězdným Cristianem Ronaldem. Ten už pravděpodobně doléčil zranění kolene a měl by být před dnešním důležitým utkáním skupiny G svému týmu k dispozici.

Na velkých turnajích se Německo s Portugalskem již několikrát potkalo a vzájemná bilance moc nepotěší hráče a fanoušky z Pyrenejského poloostrova. V posledních třech vzájemných střetnutích se vždy radovalo Německo. Na mistrovství světa se naposledy setkali v roce 2006, kdy Němci svého soupeře porazili v zápase o bronz 3:0.

Na co v tomto ostře sledovaném utkání vsadit? Jedná se o souboj dvou ofenzivně laděných týmů a zajímavě se jeví sázka na možnost, kdy se střelecky prosadí oba týmy (kurz 1,63). S tím souvisí i počet střel na branku, který dost pravděpodobně přesáhne počet 13. (1,75)

Cristiano Ronaldo pravděpodobně po zranění ještě nebude schopen odehrát celý zápas, ale již v přípravě dokázal vydržet více než 60 minut a i kdyby se tak mělo stát i proti Německu, i během svého kratšího pobytu na hřišti se dokáže zapsat do listiny střelců. (Ronaldo dá gól - 2,40)

 Poslední nabízenou možností je sázka na nařízený pokutový kop. Rozhodčí na tomto turnaji zatím žádnou velkou jistotou neoplývají a i jejich „metr“ je zatím nastaven velmi přísně. V zatím 11 odehraných utkáních byly nařízeny již čtyři penalty a dnes budou sudí v nastaveném trendu pokračovat (kurz 3,80).

Další program a sázkové příležitosti naleznete ZDE.