Dohrávku prvního kola Gambrinus ligy obstará Mladá Boleslav s Příbramí


První kolo Gambrinus ligy přineslo řadu zajímavých výsledků a atraktivních zápasů. V tradiční pondělní dohrávce se tentokrát favorit z Mladé Boleslavi doma postaví proti Příbrami. Podle kurzů by Boleslav měla utkání zvládnout, jaká ale bude skutečnost?

Mladá Boleslav - FK Příbram (pondělí 18:00)

Kurzy na utkání: 1.50 - 3.75 - 6.50

TIP UNIBETU: 0

Sparta i Plzeň své zápasy prvního kola zvládly ze všech nejlépe a potvrdily, že i letos budou bojovat o titul. Mezi ně by se ráda dostala také ambiciózní Mladá Boleslav. Ta v létě přivedla Jiřího Štajnera a s ním v sestavě chce Boleslav bojovat o příčky nejvyšší. V prvním kole se utká proti Příbrami.

Příbram chce sehrát důstojnou sezónu a s Františkem Strakou na lavičce se držet v klidném středu tabulky. Vepředu se bude spoléhat na zkušeného Petra Švancaru, který bude pro Boleslav největší hrozbou, protože se mu tradičně proti tomuto celku daří a střílí mu góly.

V loňské sezóně byly oba vzájemné zápasy těchto celků dosti vyrovnané, ale lépe z nich vyšla Mladá Boleslav, která doma zvítězila 1:0 a na půdě Příbrami remizovala 1:1. Nyní chce minimálně potvrdit domácí výsledek z loňské sezóny a vstoupit do nového ročníku klidným tříbodovým ziskem.

Tradiční pondělní dohrávku dávají také v televizi a očekává se vysoká sledovanost tohoto zápasu. Příbram bude pro Boleslav hodně nepříjemným soupeřem a tento zápas nebude ani zdaleka tak jasný, jak na první pohled vypadá. Náš bookmaker na první kolo zkusil štěstí a tipuje, že Příbram si z půdy favorita odveze bod.

Ostatní sázkové příležitosti na Gambrinus ligy naleznete zde!