Dřevák roku nalezen. Útočník stál půl kroku před prázdnou brankou a nedal [VIDEO]


Díky tomuhle chlapíkovi se jistě baví naprosto celá vesnice. Už jste ve svém životě jistě viděli spoustu zahozených a naprosto vyložených šancí, ale tahle by je mohla ještě trumfnout.

Carl Haslam jistě jako malý chlapec snil o tom, že by jednoho dne mohl bavit diváky na stadionech v anglické Premier League. Tenhle sen se mu sice zatím nesplnil, ale i tak už je po neděli velice známým fotbalistou.

UNIBET LAOLA - VSAĎ SI NA CHELSEA VS MANCHESTER CITY A ZÍSKEJ ODMĚNU!

V zápase jeho AFC Mansfield totiž předvedl něco, co se jen tak nevidí a Haslam může být rád, že něco takového nemohl předvést na té nejvyšší úrovni.

Za stavu 0:0 totiž letěl do vápna nákop, na který si vyběhl soupeřův brankář, aby míč na zemi ukryl do koše. Ten mu ale vypadl z ruky a Haslam tak upaloval na zcela odkrytou branku.

Přečtěte si také:

VIDEO: Ibrahimović zesměšnil soupeře. Ty jsi kdo? Ukaž mi své jméno

Fanoušci Manchesteru United si musí koupit lístek na FA Cup, jinak jim hrozí trest

Španělský pohár: Frustrovaný Turek Arda Turan hodil po rozhodčím kopačku [VIDEO]

Dámy se mají na pozoru, Cristiano Ronaldo je opět k mání

Drtivá většina přítomných fanoušků se už jistě chytala za hlavu, když viděla, že útočník Mansfieldu stojí prakticky pár decimetrů od brankové čáry, za kterou musí míč jen lehce posunout.

Jenže Haslam v rozhodujícím momentu selhal a levačkou kopnul míč jen těsně vedle tyče hostující branky. Za svůj počin si vysloužil jistě několik rýpavých poznámek od spoluhráčů, protihráčů a také fanoušků.

No, podívejte se sami, takovou šanci nezahodíte každý den.