Evropská liga je tady, Swansea či Valencia hrají důležité zápasy


Po Lize mistrů nastupuje tradičně Evropská liga a přestože se jedná o soutěž druhé kategorie, i tady se bude na co dívat. Týmy z Premier League Swansea nebo Tottenham plní roli favoritů ve svých skupinách, zatímco Liberec překvapuje a nečekaně i český tým hraje o postup.

Slovan Liberec - FC Sevilla 3.70 x 3.40 x 1.92

Domácí Slovan jde do zápasu jako outsider, ovšem jeho dosavadní výkony v pohárové Evropě naznačují, že se nemusí jednat o jednoznačnou záležitost ze strany Španělů.

Oba kluby neprožily dobrou ligovou generálku, takže si budou chtít spravit chuť v tomto utkání. Dobrou zprávou pro domácí je jistě i to, že s hosty nepřicestovali Trochowski a Rakitič, zkušení borci, kteří svůj tým hodně oslabili.

"Budeme bojovat, přestože víme, že Sevilla je jinde než Freiburg nebo Estoril. Jsme outsideři, ale to neznamená, že na body nemyslíme, shodli se hráči Liberce.

Valencia - St. Gallen 1.38 x 4.50 x 7.40

Jasný favorit, o tom žádná. Od domácích se čeká vítězství a napravení dosavadní situace ve skupině, kde Los Che v úvodu prohráli se Swansea a právě švýcarský tým je na tom bodově stejně. Tento zápas tak může být klíčový v dalším rozplétávání postupové tajenky.

Kouč domácích Miroslav Djukič uvedl, že s celým trenérským týmem dostatečně analyzoval hru soupeře a ví kde jsou jeho slabší místa.

Swansea - Kuban Krasnodar 1.40 x 4.30 x 7.20

Domácí mají našlápnuto k postupu poté, co ve skupině vyhráli oba předcházející zápasy. Michael Laudrup touží po výrazném úspěchu na mezinárodní půdě a další překážku tvoří Krasnodar.

"Chceme vyhrát a mít dobrou výchozí pozici pro zbývající zápasy. Cílem je postup ze skupiny a jsme rád, že podle toho hrajeme," uvedl trenér Laudrup.


Kompletní program Evropské ligy