Fotbalisté jako postavičky ze seriálu Hra o trůny [VIDEO]


Tohle video se opravdu povedlo. Světový seriálový fenomén zanedlouho začíná svou pátou řadu a fanoušci vytvořili video, ve kterém znázorňují podobnost některých seriálových postav se slavnými fotbalisty. Podívejte se sami, jak se jim to povedlo.

12. dubna vše vypukne a famózní fantasy sága od spisovatele George Raymonda Richarda Martina se vrátí na obrazovky. Některé podobnosti na vytvořeném videu od talkSPORT nejsou úplně přesné, ale jindy se zase tvůrci trefili naprosto přesně. 

Hned v prvním případě, Dani Osvaldo rozhodně nemá k vizáži nepřeživšího Khala Draga daleko, mezi ty nejpřesnější patří podobnost anglického záložníka Owena Hargreavese s Robbem Starkem, který už také v páté sérii působit nebude. Současný Leo Messi nikomu ze seriálu podobný není, ale určitě si všichni pamatujete Messiho ještě v dobách, kdy měl na hlavě delší vlasy, v té době mohl připomínat nejmladšího z rodu Starků, malého Brana.

Velmi úsměvná je podoba Andrea Pirla s válečníkem zvaným The Hound, který se ve čtvrté sérii poflakoval po boku Aryi Stark. Jednou z hlavních postav celého seriálu je vzrůstem malý Tyrion Lannister. V tomto případě se muselo zabrousit hodně do fantazie, ale Diego Lugano se ukázal být jako správná volba.

Jednou z dalších hodně podobných tváří je německý stoper Mats Hummels s princem Oberynem, který zahynul ve čtvrté řadě. Podoba se celkem povedla také u Jaimeho Lannistera s trenérem Hervé Renardem, ale v tomto případě by se mnohem více nabízela podoba s gólmanem Borussie Dortmund Romanem Weidenfellerem, který vypadá skoro jako Jaimeho dvojče.

VIDEO: