Fotbalová sezóna se blíží, kdo získá Copa del Rey 2013/2014?


Vítězem španělského poháru se v poslední sezóně překvapivě stalo Atlético Madrid. Kdo to bude v té nadcházející? Dva hlavní favorité jsou pochopitelně Real Madrid s Barcelonou, o kousek za nimi je právě loňský vítěz z Atlética Madrid, který má svými výkon k dvěma elitním týmům ve Španělsku nejblíže. Kdo se však nakonec bude radovat?

V posledních letech byl španělský pohár s názvem Copa del Rey bojem mezi Barcelonou a Realem Madrid podobně tak, jako je tomu v lize. Nadvládu však v uplynulé sezóně přerušilo Atlético Madrid. To se dokázalo do finále dostat díky příznivějšímu losu a střetlo se proti Realu Madrid, který  vyřadil hlavního soka z Barcelony už v semifinále.

Atlético ve finálovém duelu nebylo lepším týmem a také prohrávalo 0:1 díky gólu Cristiana Ronalda. Dokázalo však zásluhou Diega Costy ještě v první půli srovnat na 1:1 a tento stav udrželo až do devadesáté minuty. V prodloužení byl také Real lepší, ale Atlético využilo zaváhání obrany a vítězný gól na 2:1 vstřelil v 98. minutě Miranda.

A jak to bude vypadat letos? Favorité jsou stejní jako v předchozích letech. Nejnižší kurz (2.30) je na Barcelonu, hned za ní následuje Real Madrid (2.75) a poté je propast před ostatními. Třetí je však obhájce z Atlética Madrid (10.00) a čtvrtá podle očekávání konkurenční Valencia (15.00).

Vítěz Copa del Rey 2013/2014

O vítězi se stejně jako v uplynulé sezóně rozhodne ve druhé polovině dubna roku 2014 a vy si už nyní můžete tipnout, který tým to bude a získat tak zajímavý obnost. Tak kdo podle Vás? Dle našehoo bookmakera to tentokrát zvládne finále lépe Real Madrid a uspěje.

Ostatní sázkové příležitosti na španělskou ligu naleznete zde!