5 zajímavostí k utkání mezi Bohemkou a Plzní


Viktoria Plzeň slavila dlouhé tři dny po získání třetího mistrovského titulu v pěti letech a po oslavách ji nyní čeká náročná zkouška. Na půdě Bohemians 1905 v loňské sezóně Plzeň nevyhrála a dá se předpokládat, že šanci dostanou hráči, kteří toho při mistrovském tažení tolik neodehráli.

5. Plzeň hrála s Bohemkou v minulé sezóně také na konci, v posledním kole. Tehdy se urodil bezbrankový výsledek, na jeho opakování si můžete vsadit s kurzem 11.50.

4. Bohemka je ve skvělé formě a v lize neprohrála pět zápasů v řadě. Stále může zabojovat o lepší než osmé místo a proti Plzni, která už má titul jistý, se chce pokusit urvat všechny tři body - 3.50

Přečtěte si také:

Proč Sparta nezvládla klíčovou bitvu s Plzní?

Video z oslav plzeňských Viktoriánů:

3. Očekává se, že Plzeň do utkání nastoupí v trochu jiné sestavě než obvykle a do hry by se mohl dostat například útočník Stanislav Tecl. Ten bude hodně při chuti a kromě zmiňovaného zápasu padá vždy ve vzájemném duelu těchto dvou týmů dost branek (poslední zápasy 2:1, 0:0, 5:0, 4:1, 1:2). Kurz 1.78 je na to, že v utkání padne více než 2,5 gólu.

2. V brance Plzně se s největší pravděpodobností objeví Petr Bolek namísto Matúše Kozáčika, který dostane volno. Udrží plzeňský náhradník proti Bohemce čisté konto? - 4.50

1. Viktorka pochopitelně bude chtít zvítězit i přesto, že už má jistý mistrovský titul. V zápase je favoritem a na její vítězství je kurz 1.98.