Budou Liberec a Sparta i po třetím kole stoprocentní?


Slovan Liberec i Sparta Praha mají po dvou kolech plný počet bodů. Bude to platit i po jejich dalším utkání? Oba týmy budou chtít navázat na plzeňskou Viktorii, která rozdrtila i Baník Ostrava a po třech kolech má devět bodů, přičemž vstřelila třináct gólů.

17.00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2,25 - 3,25 - 3,00

Na útulném mladoboleslavkém stadionu se představí fotbalisté Liberce, kteří loňský ligový ročník zakončili úspěšnou bodovou sérii a ve vítězném tažení pokračují i v nové sezoně. Bude Mladá Boleslav týmem, který jejich úspěšnou šňůru přetrhne?

To je otázkou. Co je však faktem, je nečekaně špatný vstup Středočechů do sezony. Mladá Boleslav má po zápasech s Příbramí a Baníkem jediný bod, přitom jistě bylo v plánu šest. To s plným bodovým ziskem se může chlubit Liberec, který uspěl v Olomouci i proti Slavii. Tedy proti týmům, které mají ambice na útok na evropské poháry.

Boleslavský trenér Ladislav Minář chystá změny v sestavě, které by měl vést k lepšímu výkonu a hlavně výsledku. K tomu určitě dojde, ale nejspíš si soupeři rozdělí po bodu. Liberec je kvalitní soupeř, což v Boleslavi potvrdí.  

Tip: 0

19.00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 5,00 - 3,75 - 1,62

Sparťanští fotbalisté ostudně vypadli z kvalifikace Evropské ligy, ovšem v lize dvakrát vyhráli a nic jiného než zisk tří bodů ze hřiště Zbrojovky Brna pro ně nepřipadá v úvahu. Soupeři mají co oplácet, Brno loni doma Spartu porazilo.

Brno stejně jako loni vstoupilo do soutěžního ročníku dobře a ze dvou utkání vytěžili čtyři body. Po bezbrankové remíze v Jablonci doma rozstřílelo Bohemku a tak jsou v ideálním rozpoložení na to, aby potrápili favorita na zisk titulu. Sparťané nejsou v ideální psychické pohodě, vyřazení z evropských pohárů ještě asi bude mít důsledky. Výkon z minulého kola proti Jablonci rozhodně ideální nebyl. 

Přesto by se měla projevit kvalita obou mužstva a sparťané v zajímavém duelu zvítězí. Nejspíš zase o jednu branku. Každopádně diváci si přijdou na své, je pravděpodobné, že padne tři a více gólů.

Tip: 2