Čeští Galacticos si brousí zuby na skalp Plzně - očekávejte gólové hody


Největší šlágr druhého kola české nejvyšší fotbalové soutěže uvidí diváci v Plzni, kam přijedou nově budování "Galacticos" z Jablonce.

Jistě jste měli možnost si toho přes léto o severočeském projektu přečíst mnoho a mnoho. Miroslav Pelta už nechce být jen nadprůměrným ligovým klubem, ale svůj Jablonec chce vidět na čele českého fotbalu.

Plzeň vzorem pro Galacticos

Právě na západě republiky totiž dokázali koncepčně postavit tým, který českému fotbalu v posledních letech udělal skvělé jméno v pohárové Evropě. Je na podobnou pohádku Jablonec vůbec připraven? Momentálně asi ne, ale co není teď, může být později.

V prvním kole doma Jablonec nezaváhal s Brnem, což sice byla povinnost - ale nervozita určitě byla. Stačí si jen představit, co by se dělo v opačném případě v médiích.

Plzeň naopak remizovala v Příbrami a stejně tak ve čtvrtečním pohárovém utkání v Rumunsku. I tenhle duel může dnes hrát roli v nohách domácích fotbalistů. Kádr mají Viktoriáni sice široký, ale už delší dobu se ukazuje, že mezi jednotlivými fotbalisty je výkonnostní rozdíl.

Těšíme se na gólové hody

Obrana dělá západočeskému klubu pod Dušanem Uhrinem velké starosti a nová defenzíva Jablonce také nebude úplně neprostupná. Navíc v posledních 5 utkáních Plzně proti Jablonci padly vždy alespoň 4 góly:

  • Kurz na 3 a více branek je 1,65
  • Kurz na 4 a více branek je 2,65

A pokud jste fanouškem jednoho z klubů nebo věříte, že sázet góly bude jen jeden klubů, máme i pro vás lákavé kurzy:

  • Pokud věříte, že dá Plzeň alespoň 2 branky - 3,05
  • Pokud věříte, že dá Jablonec alespoň 2 branky - 3,20

Góly jsou kořením fotbalu a my věříme, že v tomhle šlágru jich padnou více než dost. I vy na tom tak můžete vydělat hezké peníze.