Plzeň si jede pojistit titul. Vy si zase pojistíte další sázku!


Neděle večer, to je čas ligových šlágrů 1. české fotbalové ligy. Již tuto neděli nás však s největší pravděpodobností čeká poslední vypjatý duel sezóny. Sparta Praha se po úspěšném evropském tažení pokusí udržet teoretickou naději na titul v domácí lize. Ten má však na dosah její nedělní soupeř, Viktoria Plzeň. S luxusním náskokem 11 bodů bude výběr Karla Krejčího usilovat o důležitou pojistku k titulu.

Zápas to bude beze sporu emočně vypjatý. Jarní část sezóny totiž postavila jak Spartu tak Plzeň do role nenáviděných týmů, které navíc ve fanouškovských táborech bojují i mezi sebou. Některé zápasy těchto týmů skončily sice výhrou, ale díky kontroverzním výrokům sudím. Co můžeme pak očekávat, když si střetnou oba týmy zároveň?

Kostky jsou již vrženy. Sparta musí hrát otevřený fotbal a zkusit Plzeň překvapit například rychlých gólem. I kdyby Plzeň na Spartě nevyhrála, prakticky nic se pro ni v souvislosti s bojem o titul neděje. Nicméně výše zvýšené faktory rivality nenechají Plzeň chladnou a může dojít k divokému zápasu s karetním mariášem. Tou horší variantou z hlediska atraktivity bude opatrný fotbal z obou stran, kdy Plzni postačí remíza a titul pak oslaví doma ve Štruncových sadech.

Když už budou mít zápas atraktivní hráči, proč ne také fanoušci a příznivci online zábavy? Stává se to již tradicí a společnost Unibet opět připravila dárek pro své zákazníky při příležitosti utkání Sparty Praha.

Pokud máte jasno o tomto vypjatém zápase a vsadíte si předzápasovou sázku, automaticky se na druhý den můžete těšit ze Sázky bez rizika v hodnotě 5 Eur / 125 Kč!

A to není vše. Pokud dojde k dalším kontroverzním výrokům sudích a bude v zápase penalta, vaše sázka bez rizika bude mít 2x větší hodnotu, čili až 10 Eur!

Konec víkendu si tak můžete užít opravdu naplno s českou fotbalovou ligou!

CHCI SÁZKU BEZ RIZIKA