Slavia chce potvrdit body ze Slovácka, ale má smůlu - Baník už 9x neporazila


Co spojuje v současné době Slavii a Baník? Oba týmy mají za sebou velice úspěšnou minulost, ale v posledních sezónách se herně i výsledkově trápí a patří spíše do podprůměru české nejvyšší soutěže. A i letošní sezóna má být odrazovým můstkem k lepším zítřkům. A právě vzájemný zápas může být důležitým minisoubojem.

Po prvním zápase je mírným favoritem domácí Slavia, která dokázala navzdory kritice vyhrát na Slovácku. V Unibetu na vítězství klubu z Edenu najdete kurz 1,90. Kouč Beránek společně s hráči však s výkonem spokojeni být rozhodně nemohli a sami se přiznali, že tohle vítězství bylo s pořádnou dávkou štěstí.

Baník si zase odvezl velice cenný bod na úvod z Julisky, kde hrál s Duklou bez branek a navázal tak na povedené jaro uplynulé sezóny.Tolik shrnutí prvního kola, nás však bude zajímat spíše to druhé.

Baník není radno podceňovat

Pokud nejste zarytým fanouškem domácích a máte alespoň trochu odvahy, využijte minimálně lákavý kurz 1,79 na neprohru Baníku,nebo rovnou ještě lépe kurz 2,80 na vítězství Baníku v sázce "remíza anuluje sázku". V případě nerozhodného stavu se vám tak alespoň vrátí váš vklad.

Hned vám také povíme proč:

1. Slavia je opět v porodních bolestech, tým se dával přes léto dohromady prakticky od nuly. To Baník vsadil na kontinuitu a důvěru dostal mladý tým, který je již delší dobu spolu a právě na jaře podával po odvolání Františka Komňackého parádní výkony.

2. Slavia z posledních 5 domácích zápasů pouze 1 vyhrála.

3. Baník z posledních 5 venkovních zápasů prohrál pouze 1.

4. Už 9 zápasů nedokázala Slavia svého dnešního soupeře porazit.

5. Ostravu zdobí precizní defenzíva a především venku umí tým kouče Svědíka hrát takticky na jedničku - i proto není k zahození sázka na maximálně 2 branky (kurz 1,78).

Shrnuto, podtrženo. Favoritem sice zůstávají domácí, ale papírové předpoklady na hřišti ne vždy fungují. Odvážní a mazaní sázkaři si tak mnohem raději zahrají minimálně neprohru Baníku, než aby své nervy zkoušeli při pátečním večeru na vítězství Slavie. 

A jaké jsou vaše tipy? Nebojte se nám je napsat do komentářů.