Teplice mají Jihlavu. Jak navážou na sedmigólovou výhru?


Neporažené Teplice přivítají v neděli odpoledne Jihlavu a vzhledem k výsledkům jsou favority. Atraktivní střetnutí se hraje na Moravě, mužstvo Jablonce se představí na půdě ambiciózní Sigmy Olomouc.

FK Teplice - Vysočina Jihlava 1,60 - 3,70 - 5,25

Neděle 17.00

Tepličtí fotbalisté hostí na domácí půdě Jihlavu a jejich cílem je získat tři body. Vzhledem k úvodu soutěže si snad ani žádný jiný cíl dát nemohou. Mužstvo Jihlavy bude jistě nebezpečným soupeřem, které by rádo získalo alespoň bod.

Severočeši se v pondělí postarali o největší ostudu Slavia za poslední léta, když se jim podařilo v Edenu vstřelit sedm gólů. Týmu se daří, ještě neprohrál a na vedoucí Plzeň ztrácí po pěti kolech pouhé dva body. Mužstvo funguje ve všech řadách. V Jihlavě může být relativně spokojeni také, čtyři body z pěti zápasů není špatný počin, ovšem ani ne bůhvíjaký.

Do zápasu tak jdou vzhledem ke kvalitě kádru a aktuální formě v roli favorita Teplice, které budou diktovat tempo hry. Bude pro ně rozhodně těžší překonat defenzivu Jihlavy než tu slávistickou, nicméně v ofenzivě mají sílu a nějaké goly dají. S největší pravděpodobností si dojdou pro další tři body. 

Tip: 1 

Sigma Olomouc - Baumit Jablonec 2,25 - 3,35 - 2,90 

Neděle 19.00

Tip: 0

Ambiciózní celky se o ligové body střetnou na Andrově stadionu v Olomouci. Oba týmy v posledních letech hrají na vítězství v každém zápase a prvořadým cílem zisk tří bodů bude pro obě mužstva platit i v tomto případě. Hanáci mají výhodu domácího prostředí.

Sigma doposud získala pět bodů, je devátá a do dalších bojů má co napravovat. Moravanům se podařilo zvítězit pouze v Edenu na Slavii. V Jablonci jsou jistě ještě teď naštvaní z toho, jak promrhali náskok doma proti Znojmu. Vedli 3:1 a pak ještě čtyři minuty před koncem 5:3, přesto nakonec získali s nováčkem jenom bod. 

Znamená to tedy, že oba týmy potřebují více bodů k tomu, aby na evropské poháry útočily z lepších pozic. U Olomouce i Jablonce hraje prim ofenziva, takže pokud se sázkař rozhodne tipnout, že padne tři a více branek, určitě nebude bez šance. Dramatickému zápasu bude nejspíš slušet remíza.