Ukaž, že nejsi jen hospodský expert a vyhrej s 1. českou fotbalovou ligou 10 000 Kč!


Jaro je období obnovení, probuzení a nového začátku. Fotbalového jara se nemohli domácí fanoušci dočkat a o víkendu se vrací na scénu česká nejvyšší fotbalová soutěž. Zimní přestupové období hodně zamíchalo karty v bojích o poháry a o titul. Jak se týmy vypořádají s absencemi či novou konkurencí v týmu? Jestli se cítite jistí v tom, jak dopadnou první jarní souboje v české lize, měli byste rozhodně číst dál!

Snad jediný tým, u kterého se po podzimu nic nezměnilo, je Baník Ostrava. Tedy změnilo, ale ještě k horšímu. Výprodej týmu v zimě pokračoval a nový trenér Vlastimil Petržela již skládá tým, který příští rok bude usiloval o návrat do Synot Ligy z Fotbalové Národní Ligy. Naopak nejvíc ambiciózně si počínala na trhu pražská Slavia, která přivedla do týmu řadu zvučných jmen. Velikáni Sparta a Plzeň byli opatrní a jen Sparta přetáhla z Liberce Josefa Šurala. O největší rozruch se postaral Jiří Skalák z Mladé Boleslavy, kterého ulovil adept na postup do prestižní Premier League, Brighton Albion.

Máte všechny tyto souvislosti "v merku" a tušíte, kdo bude na jaře silnější či slabší? Využijte toho a zapojte se do jedinečné sázkařské soutěže Unibetu! 

O co se jedná? Ke klasickým výherním tiketům z 1. fotbalové ligy můžete vyhrát ještě luxusních 10 000 Kč v bonusových bodech!

A nemusíte pro to udělat ani moc věcí navíc. Přihlašte se do soutěže na odkaze níže:

PŘIHLÁSIT SE DO SOUTĚŽE O 10 000 KČ

Získejte co nejvíce výherních tiketů s co největším kurzem, které obsahují alespoň jednu příležitost ze 1. české fotbalové ligy.

Prvních 10 soutěžích si mezi sebou rozdělí 20 000 Kč v odměnách! Vítěz bere 10 000 Kč!

Soutěž probíhá na první jarní kolo 1. fotbalové ligy. Věříte si? Tak pojďte do toho!

Hned první zápas 12. února je lákavý. Dukla Praha hostí vyprodaný Liberec bez Šurala, Delargeho a kapitána Pavelky! 13. února pak Sparta jede pro body do Zlína, kterému bude chybět odchozí kapitán Železník. Posílená Slavia nechce proti Zbrojovce nic jiného než výhru. 14. února pak Mladá Boleslav bude chtít na domácí půdě posbírat povinné body proti Ostravě. Je tedy z čeho vybírat!

Skončete s nekonečnými debatami v hospodě či na stadionu. Ukažte, že českému fotbalu opravdu rozumíte a získejte výhru 10 000 Kč! Stačí kliknout na odkaz níže

CHCI ZNÁT PRAVIDLA A CHCI SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE O 10 000 Kč!