Já vsázím na EURO na Unibetu s nejvíce bonusy. A co ty?


Všechna okénka se v Unibet kalendáři otevřela a nastal magický den, 10. června. Celá Evropa a dost možná i svět usedá k obrazovkám, čte tisk a připravuje své prognózy na druhý největší fotbalový turnaj na světě! EURO 2016 je tady a letos poprvé v exkluzivním kabátku 24 extra motivovaných týmů. A ruku na srdce, každý si pujde vsadit alespoň na jeden zápas :-)

Poctiví čtenáři Unibet blogu už dávno ví, že vsázet je nejlepší online v klidu z domova a kdykoliv. O tom mluvit nebudu. Řekněte mi však (klidně do komentářu na Facebook stránce), která jiná sázková kancelář vám přidá za nic tolik bonusových nabídek?

Pojďme pěkně po pořádku. Začneme celkovým vítězem EURA.

Neodvážím se tipovat, kdo by mohl zastavit Německou mašinu, která ať hraje v jakémkoliv složení, je vždy silná. Kdo si však vsadí celkového vítěze EURA ještě před začátkem, má velkou šanci, že své peníze zúročí. Na tyto sázky totiž platí promo akce, jako jsou :

Co to znamená? Všude jinde najdete kurz na vítěze Francii kolem 4. Jediný Unibet nabízí o více než jednu celou vyšší! Pokud tedy věříte domácím borcům, zde máte šanci svojí výhru zvýšit. Penaltová pojistka pak znamená, že pokud tým, kterého jste vsadili jako vítěze turnaje, vypadne na penalty, tak se vám vrátí vklad! A to už je slušná šance na výhru!

Pokračujeme poté každodenní speciální nabídkou dalších navýšených kurzů. Na první hrací den jsou to například vylepšené kurzy k zápasu Francie - Rumunsko. Věříte kanonýrovi Giroudovi? Opět si ho dáte jako střelce v největším kurzu speciálně jen u Unibetu!

A zakončíme to tím, že stačí otevřít Unibet na mobilu a sázka bez rizika vás nemine.

Ještě u Unibetu nejste? To není možné, tradiční vstupní bonus vás nemine ani po využití všech výše zmíněných!

Tak na co ještě čekáte? Rychlým online převodem máte peníze na účtě během chvíle. Stačí se REGISTROVAT a máte nejlepší kurzy na EURO 2016 v kapse!