Jak vstoupí do ligy španělský mistr a jak vítěz domácího poháru?


Barcelona a Atlético Madrid vstupují v neděli do nové sezony Primery Division. Fotbalisté katalánského velkoklubu jsou úřadujícími mistry, madridský klub obhajuje vítězství ve španělském poháru. Atlético na úvod čeká zdatný soupeř ze Sevilly, Barcelona hostí Levante. Jak si držitelé španělských trofejí z minulé sezony povedou?

19.00 FC Barcelona - Levante UD 1,08 - 12,00 - 2,00

První zápas ligové sezony může být zrádný, byť Barcelona vstupuje do střetnutí s Levante v roli jasného favorita. Tým Levante se v minulých sezonách stabilizoval a zdá se, že by v první lize mohl pobýt delší dobu. Zároveň patřit mezi mužstva, která budou usilovat o evropské poháry.

Jak to bude vypadat v letošní sezoně, může napovědět zápas na Nou Campu. Hvězdný klub bude postrádat zraněného Messiho, ale v útoku počítá s posilou léta Neymarem. Barcelona loni jasně ovládla ligu, když získala rovných 100 bodů. Bude také zajímavé sledovat, Jak na tento úspěch naváže nový kouč Gerardo Martino. 

Na začátku sezony se nedá očekávat utkání, které by diváky zvedalo ze sedadel. Kvalita obou týmů se ukáže a je pravděpodobné, že Barcelona vyhraje minimálně o dvě branky. V jejich silách rozhodně je to, aby vstřelila tři góly.

Tip: 1

23.00 Sevilla FC - Atlético Madrid 2,80 - 3,30 - 2,55

V neděli se hraje šlágr kola, Sevilla přivítá madridské Atlético. V předchozích ročnících na tom bylo lépe Atlético, zatímco fotbalisté Sevilly trochu strádali. Proto je cílem klubu rozhodně vylepšit loňské a předloňské deváté místo, navíc se shodným počtem padesáti získaných bodů. 

Vedení Atlética se v létě rozloučila s kanonýrem Falcaem, jenž využil lukrativní nabídky Monaka, nicméně do svých řad získalo Davida Villu. Představitelé věří, že Kolumbijce nahradí a bude ještě lepším hráčem. Své kvality může předvést právě na hřišti Sevilly, obrana domácích se jistě bude muset mít na pozoru.

Jak prestižní a atraktiní zápas dopadne? Fanoušci uvidí vyrovnaný fotbal a věřím, že uvidí spoustu šancí. Atlético je podle sázkových kanceláří mírným favoritem, ale pravděpodobná je remíza, při které padnou minimálně dva góly.

Tip: 0