Kam zamíří Bale, Griezmann nebo Gündogan? Tipněte si další působiště několika fotbalových hvězd


Fotbalová sezóně je téměř ve všech evropských zemích za námi a do kurzu se znovu pomalu začínají dostávat přestupové spekulace. Ani Unibet nezůstal pozadu a můžete si s námi vsadit na různé speciály. Těmi nejčastějšími jsou působiště evropských fotbalových hvězd v sezóně 2015/2016.

Není tajemstvím, že Real Madrid má zájem o španělského gólmana ve službách Manchesteru United Davida De Geu. Ten odchytal v klubu parádní sezónu a byl nejlepším gólmanem celé Premier League. Podle svých slov by se navíc rád vrátil do rodné země a Real by tak pro něj mohla být skvělá příležitost. Zádrhelů k případnému přestupu je hned několik, ale rozhodně se tahle varianta jeví jako reálná. Kurz na to, že De Gea zůstane v Manchesteru je 2.30, na přestup do Realu je to 1.45.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Loučení s fotbalovými legendami na pět způsobů

Francouzská kometa Antoine Griezmann

Jedním z nejlepších hráčů španělské ligy byl letos právě křídelník Atlética Madrid, v jehož dresu nasázel 22 gólů. I když je v klubu pouze rok, dá se očekávat, že o něj bude veliký zájem zejména ze strany anglických celků. Griezmann je nyní ceněn na více než 30 milionů eur.

Zůstane v Atléticu - 1.33

Přestoupí do Chelsea - 3.00 

Přestoupí do Bayern Mnichov - 5.00

Opustí Gareth Bale Real Madrid?

Nedaří se mu podle jeho představ a rozhodně není tou hvězdou, kterou byl, když do Realu přišel. Gareth Bale tak začíná uvažovat o návratu do Anglie a jak je známo, Real se nemaže ani s hvězdami, které pořídí za takové peníze, jaké přišel Bale. Zájem projevil zejména Manchester United, který by na Balea měl peníze, situace kolem něj bude otevřená po celou dobu přestupového období.

Manchester United - 2.00

Bayern Mnichov - 3.50

Manchester City - 6.00

Jaké bude další působiště Gündogana?

Manchester hodlá být na přestupovém trhu po dvou neúspěšných sezónách hodně aktivní a zájem má také o německého záložníka ve službách Dortmundu Ilkaye Gundogana. Tady se dokonce jako pravděpodobnější jeví možnost, že přestoupí, než, že zůstane v Dortmundu. Na jeho setrvání je vypsán kurz 10.00, na přestupy do klubů potom následovně.

Manchester United - 2.00

Bayern Mnichov - 3.50

Manchester City - 6.00

Opomenout bychom neměli ani belgického talenta Zakariu Bakkaliho, který bude v létě horkým fotbalovým zbožím. Útočník PSV Eindhoven je považován za obrovský talent a dá se předpokládat, že ho bude chtít ulovit některý z evropských velkoklubů. Nejvíce se zatím hovoří o tom, že by měl zamířit do anglické Premier League - 2.85.

PŘESTOUPÍ IBRAHIMOVIČ, CAVANI NEBO DE BRUYNE? Ostatní sázkové příležitosti na přestupy hráčů naleznete ZDE.