Kuriozita: Modla Zlatan už má i vlastní internetový vyhledávač


Seznam úspěchů a milníků švédského útočníka Zlatana Ibrahimoviče je hodně dlouhý, ale pár dalších fotbalistů se může pyšnit podobnými úspěchy. Nyní má Zlatan něco, co je opravdu jedinečné, určitě je prvním hráčem na světě, který má svůj vlastní internetový vyhledávač.

TOP 11: Bývalé Hvězdy Ajaxu V Čele Se Zlatanem Ibrahimovičem

Webové stránky http://zlaaatan.com/ fungují naprosto dokonale a jedná se o imitaci vyhledávače Google. Háčkem je to, že si na něm nenajdete vždy to, co potřebujete a tak není úplně vhodný jako domovská stránka. Ptáte se proč? Vyhledá vám sice jakékoliv zadané slovo, ale vše vždy automaticky ve spojení se slůvkem "Zlatan".

Když dáme příklad, do vyhledávače si zadáte například "Messi", dostanete výsledky ve spojení s Lionelem Messim a Zlatanem Ibrahimovičem. Totéž platí pro cokoliv jiného, jakékoliv výsledky hledání se vám zobrazují podle obsahu Zlatana Ibrahimoviče, což ocení pravděpodobně fanoušci švédské legendy.

Pochopitelně se jedná o jeho medializaci a spíše o takový vtípek. Vyhledávač vytvořil kreativní ředitel společnosti SweetPop Andreas Killander a vysvětluje. "Jedná se čistě o zábavu. Zlatan je idol, je známý po celém světě a to je důvod, proč jsme vybrali právě jeho. Všechny výsledky se vám zobrazí ve spojení se Zlatanem. Když zadáte Ferrari, dostanete výsledky o Zlatanovi a Ferrari, to samé když zadáte cokoliv jiného."

Podobně jako tradiční Google má i tento vyhledávač dvě možnosti. Při té druhé s názvem "I´m feeling Zlatan" se vám vždy zobrazí jeho profil na Wikipedii. A co na novinku říkají fanoušci na Twitteru?