Kuriózní vyloučení: Brazilec dostal červenou kartu za číslo na svém dresu [VIDEO]

Klíčový okamžik nastal během poločasové přestávky. Obránce Paulaa napadlo, že by bylo fajn si převléknout propocený dres. V čistém nastoupil zvesela do druhé půle, když po zhruba pěti minutách hry hlavní rozhodčí přerušil zápas na popud čtvrtého sudího. Ten si totiž všimnul (žalovníček), že má Paulao stejný dres – s číslovkou 3 – jako jeho spoluhráč.

Hlavní sudí proto neváhal a dal Paualovi červenou kartu. Popleta Paulao během poločasové přestávky zkrátka neřešil komu dres patří, popadl první, který viděl, ten si nasadil a tím způsobil potíže svému týmu.

Mogi Mirim, mužstvo z druhé nejvyšší brazilské ligy, které vlastní slavný Rivaldo, tou dobou prohrávalo 0:1. A přestože vstřelilo v oslabení dvě branky, tak prohrálo s Bragantinem 2:3.

Podle neověřených zpráv se zdrcený Paulao sprchoval s dresem na sobě….V obavách, že zase něco poplete : )