Liga mistrů je opět tady! Čeká nás šlágr Arsenalu s Neapolí


Liga mistrů jde do druhého kola skupinové fáze a nabízí zajímavé menu. Celtic bude doma střežit svou pevnost agresivní hrou proti Barceloně, zatímco Chelsea musí vyhrát, aby se vrátila do Ligy mistrů zejména psychicky.

Ovšem nejsledovanější zápas dneška bude jistě duel Arsenalu s Neapolí.

Arsenal - Neapol 1.95 x 3.60 x 4.00

Oba kluby vyhrály své úvodní zápasy 2:1. zatímco Gunners zdolali Marseille, Neapol obstála v těžké zkoušce proti Dortmundu. Oba celky navíc válcují soupeře v lize. Arsenal je První, Neapol je na společné druhé příčce s Juventusem.

Mělo by jít o otevřený zápas s množstvím šancí na obou stranách a zejména Aaron Ramsey bude pod mikroskopem díky famózní formě z ligových bojišť.

Hosté by měli být kromě obránce Maggia v plné síle, domácím se vrací Rosický, ale je otázkou, zda na něj bude místo v základu. Mimo jsou i nadále Walcott, Podolski a Oxlade-Chamberlain.

FC Porto - Atlético Madrid 2.95 x 3.20 x 2.55

Další duel lídrů tabulky. Portugalci uspěli ve Vídni proti místní Austrii, zatímco Madridští jasně zdolali Zenit Petrohrad.

Hosté jdou do zápas nabuzeni masivní výhrou v derby proti Realu Madrid, zatímco Porto se chlubí pěti výhrami v posledních šesti zápasech. Porto navíc hraje svou 18. sezónu v Lize mistrů - pouze Man United je v tomto ohledu lepší, takže zkušenosti modrobílých se budou náramně hodit, protože kdo vyhraje, bude mít lepší výchozí pozici do dalších bojů a psychologickou výhodu.

Oba kluby se střetly pouze čtyřikrát a vše se odehrálo v roce 2009. Dvakrát vyhrálo Porto a dvakrát se obě strany rozešly smírně.

Porto má k dispozici kompletní kádr, zatímco Atlético postrádá pouze útočníka Adriána.

Kompletní nabídka Ligy mistrů