10 zajímavostí k odvetě mezi Chelsea a PSG


10. První vzájemné utkání osmifinále skončilo remízou 1:1. Z posledních pěti zápasů mezi oběma celky se zrodily pouze dva remízové výsledky, bude to tentokrát plichta? - 3.40.

9. V Paříži byli domácí aktivnějším týmem a na branku soupeře vystřelili dvanáctkrát, zatímco Chelsea pouze jednou. Zvítězí hosté z PSG s handicapem 0:1? Kurz 9.50.

8. Blues z dosavadních pěti vzájemných zápasů třikrát v zápase skórovali jako první. Vsaďte si s kurzem 1.50 na to, že tomu tak bude i tentokrát.

7. V loňské sezóně Chelsea doma ve vyřazovací fázi zvítězila nad PSG 2:0, tímto výsledkem v letošní sezóně skončilo už osm zápasů pod taktovkou José Mourinha. Kurz 8.50 na přesný výsledek 2:0.

6. Paris Saint-Germain neprohrálo už 14 zápasů v řadě, naposledy na začátku ledna proti Bastii. Dvojitá šance ve prospěch hostí za 1.86 rozhodně není kurzem k zahození.

5. Chelsea dostala více než jeden gól naposledy v lednu v poháru proti Bradfordu. Od té doby čtyřikrát vyhrála s čistým štítem a to se jí může podařit i tentokrát s kurzem 3.00.

4. Zlatan Ibrahimovič v letošní sezóně vstřelil 18 gólů ve 27 zápasech, ale v evropských pohárech se trefil zatím pouze dvakrát. I přesto je v jeho týmu nejnižší kurz na to, že se prosadí jako střelec - 3.10.

3. Jeho kolega z útoku Edinson Cavani se v prvním vzájemném měření sil prosadil, podaří se mu to tentokrát jako prvnímu v celém utkání? - 7.50.

2. Kanonýr Blues Diego Costa v posledních zápasech ostrými nepálí, ale přesto je horkým kandidátem na to, že branku vsítí. Podaří se mu to za kurz 4.50 na to, že skóruje v utkání jako první?

1. A na závěr jedna pořádná sázka na riziko. Kurz rovných 30.00 jsme vypsali na to, že Chelsea zvítězí 1:0 a střelcem gólu bude belgický hvězdný záložník Eden Hazard.