10 zajímavostí k odvetě mezi Realem Madrid a Juventusem


10. Oba celky se proti sobě v historii postavily už sedmnáctkrát a bilance je hodně vyrovnaná. Osm vítězství na každé straně a pouze jeden remízový zápas. Na druhou remízu v historii vzájemných zápasů je vysoký kurz 4.10.

9. Juventus v prvním zápase doma zvítězil 2:1 a jede do Španělska hájit svůj těsný náskok. V minulosti dokázal italský celek zvítězit na Santiagu Bernabéu už dvakrát a Juventus rozhodně není bez šance na postup, čemuž odpovídá kurz 2.10.

8. V pěti z posledních šesti vzájemných zápasů vždy vstřelil domácí tým dva góly. Mezi pravděpodobné přesné výsledky se tak řadí 2:0 ve prospěch domácích s kurzem 8.00.

7. V loňské sezóně se oba týmy potkaly v základní skupině Ligy mistrů, na domácí půdě Real tehdy zvítězil 2:1, tento výsledek by mu nyní stačil pouze na prodloužení. Na vítězství domácího favorita je vypsán kurz 1.65.

6. Juventus prohrál pouze dva z posledních patnácti venkovních zápasů a udržel v nich hned desetkrát čisté konto. To je hodně úctyhodná bilance, ale udržet ho na půdě Bílého baletu bude o poznání složitější. Juventusu se to může povést s kurzem 5.50.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Přímák Míry Bosáka: Český alibismus

5. Po návratu ze zranění minulý týden vstřelil záložník Juventusu Paul Pogba svůj desátý gól v sezóně a v evropských pohárech má skvělou bilanci 1,4 gólu na zápas. Kurz 5.50 je na to, že se Pogba prosadí v utkání proti Realu Madrid

4. Real inkasoval dva góly v posledních třech zápasech a to dává Juventusu naději. I přesto budou mít hosté velmi těžké se prosadit, Liga mistrů je něco jiného než domácí soutěž a tak je vysoký kurz 6.40 na to, že Real inkasuje branku v každém ze dvou poločasů.

3. Isco v sobotu vstřelil nádherný gól do sítě Valencie a proti svému bývalému klubu tak Realu Madrid zachránil alespoň zisk bodu. Real díky remíze s Valencií prakticky přišel o možnost bojovat o mistrovský titul a všechno tak upíná k dnešnímu zápasu proti Juventusu. Trefí se Isco také do sítě Juventusu? - 5.30

2. Gareth Bale vstřelil pouze tři góly v posledních 19ti zápasech za Real a na podobnou bilanci u něj nejsme zvyklí. Jeho kolega Cristiano Ronaldo ve stejném zápasovém počtu vstřelil 18 branek a je favoritem Realu na to, že skóruje v zápase jako první - 3.70

1. Carlos Tévez je se sedmi góly třetím nejlepším střelcem letošního ročníku Ligy mistrů a největší útočnou zbraní Staré dámy. Podaří se mu skórovat dnes na Santiagu Bernabéu? - 3.85