10 zajímavostí k semifinále Ligy mistrů mezi Barcelonou a Bayernem Mnichov


10. Bayern Mnichov potupně porazil Barcelonu v semifinále Ligy mistrů 2012/2013 s celkovým skóre 7:0. Nyní však favoritem není a kurz na postup Bayernu do finále je 2.30.

9. V posledním zápase na Camp Nou tedy zvítězil Bayern 3:0. Na podobný počin se dá tentokrát vsadit s parádním kurzem, na vítězství Bayernu je to 5.20.

8. Barcelona z osmi vzájemných zápasů porazila Bayern pouze jednou, dvakrát remizovala a pětkrát prohrála. Německý velkoklub tedy patří mezi neoblíbené soupeře Blaugranas, ale v současné formě je Barca doma s kurzem 1.70 velikým favoritem.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Poblázněný Dudu si zahrál na Di Cania a má pořádný malér [VIDEO]

7. Barcelona je v obrovské formě, z posledních šestnácti duelů 15krát zvítězila a pouze jednou remizovala. Navíc vstřelila neuvěřitelných 14 gólů v posledních dvou zápasech. Kurz 7.00 je na to, že tentokrát vstřelí Barca více než 3,5 gólů, ale nutno podotknout, že se jedná o soupeře jiného kalibru než jsou Getafe a Cordoba.

6. Forma a všechny současné statistiky hrají pro domácí, ale semifinále Ligy mistrů je zápas, kde se začíná od nuly a Bayern má veliké zkušenosti. Přesto se nabízí řada příležitostí s výhodou domácích, 2.85 je kurz na to, že Barca vyhraje utkání s čistým kontem.

ODBĚR NOVINEK:

Nenechte si ujít články od Míry Bosáka - stačí se přihlásit k odběru novinek, který najdete v pravém sloupci.

5. Luis Suárez v posledních dvou zápasech pětkrát skóroval a chlubí se bilancí šesti gólů v letošním ročníku Ligy mistrů. Bývalý útočník Liverpoolu je s kurzem 6.00 na to, že se mu podaří v zápase vstřelit první branku.

4. Bayern o víkendu prohrál v lize na půdě Leverkusenu 2:0 a byla to jeho třetí porážka v posledních deseti zápasech. Jedna z mála sázek na jistotu v zápase je kurz 1.18 na dvojitou šanci domácích.

3. Výhodou pro Bayern bude, že je trénuje bývalý stratég Barcy Pep Guardiola, který je znám svou houževnatostí a tím, že umí své hráče namotivovat k neuvěřitelnému výkonu. Vše je před zápasem otevřené a Bayern jede do Barcelony s cílem skórovat a co nejlépe bránit. Kurz 14.00 je tedy na to, že hosté zvítězí 1:0.

2. Nejlepším střelcem Bayernu v letošní sezóně Ligy mistrů je Thomas Muller se šesti góly. Bayern skóroval celkově třicetkrát. Podaří se Mullerovi prosadit se na půdě Barcy? - 4.30

1. Celkem 15 z barcelonských třiadvaceti gólů v Lize mistrů přišlo v prvním poločase. Kurz 1.42 je na to, že Barca skóruje v zápase jako první.