10 zajímavostí ke čtvrtfinále mezi PSG a Barcelonou


10. Oba týmy se v rámci evropských pohárů utkaly už sedmkrát a bilance je vyrovnaná. Dvakrát vyhrálo PSG, dvakrát Barcelon, třikrát skončil zápas remízou. Ta se může zrodit znovu s kurzem 3.85.

9. Ve vzájemných zápasech se nikdy nezrodilo vítězství hostujícího celku. I přesto je velmi pěkný kurz na dvojitou šanci ve prospěch PSG, 2.10 rozhodně není k zahození.

8. PSG vstřelilo dva a více gólů ve všech svých třech domácích zápasech proti Barceloně. Podaří se domácím skórovat s kurzem 5.40 v obou poločasech?

7. V letošní sezóně se spolu utkají už potřetí, protože svedly souboje v základní skupině Ligy mistrů. V obou zápasech padly vždy minimálně čtyři branky a i tentokrát se očekává ofenzivní podívaná. Zkuste zariskovat a vsadit na to, že v zápase padne více než 4,5 gólů s kurzem 6.30.

6. Neymar i Messi skórovali v obou skupinových zápasech. I tentokrát patří mezi hlavní kandidáty na vstřelení branky, Messi s kurzem 2.15 a Neymar 2.95.

První vzájemné utkání letošní sezóny na půdě PSG (3:2):

5. Paříš Saint-Germain zvítězilo v posledních čtyřech zápasech s průměrem 3,25 vstřelených gólů na utkání. Kurz na jejich čisté domácí vítězství nad Barcelonou je velmi vysoký - 4.60.

4. Zlatan Ibrahimovič v posledních pěti zápasech skóroval devětkrát a je nejzářivější hvězdou pařížského výběru, ale po červené kartě ve čtvrtfinále s Chelsea nemůže nastoupit. I proto je kurz 2.50 na to, že PSG v utkání nevstřelí gól.

3. Barcelona je neporažena v deseti zápasech v řadě a trochu si zkazila svou skvělou bilanci poslední remízou se Sevillou, jinak by měla deset vítězství v řadě. Také proto je na půdě PSG jasným favoritem a na její vítězství je až neuvěřitelný kurz 1.77.

2. Edinson Cavani je se šesti góly nejlepším střelcem PSG v evropských pohárech v letošní sezóně. Podaří se mu skórovat v zápase jako prvnímu? - 8.00

1. Útočník Barcelony Luis Suárez má lepší střeleckou formu v Lize mistrů, než v domácí lize a už si připsal čtyři trefy. Závěrečná sázka na riziko, kurz 6.00 na to, že Suárez vstřelí v dnešním zápase poslední gól celého utkání.

Image and video hosting by TinyPic