10 zajímavých tipů na utkání EL Swansea - Valencia


První vzájemný zápas skončil pro španělskou Valencii ostudnou porážkou 3:0. Bude se výsledek opakovat také na půdě anglického celku? Valencia od té doby všechny zápasy vyhrála a jede bodovat také do Swansea.

10. První vzájemný zápas na půdě Valencie skončil vítězstvím Swansea 3:0. Tentokrát se očekává vyrovnanější bitva a na vítězství domácích je vypsán poměrně vysoký kurz 2.25.

9. Valencia se ve skupině vyznačuje nejlepší ofenzivou a vstřelila deset branek ve třech zápasech, Swansea zase ve čtyřech duelech inkasovala jen dva góly. Vstřelí v tomto utkání gól oba týmy - kurz 1.87.

8. Valencia nezvládla poslední dva ligové zápasy a v domácí soutěži se trápí. Na vítězství hostujícího týmu je kurz 3.25.

7. K netradičním sázkovým příležitostem patří to, zda v utkání padne červená karta. U španělských celků není tohle úplně vyloučené, kurz na to, že padne v zápase červená karta je 3.50.

6. Swansea doma nevyhrálo třikrát v řadě a celkově se jim letos doma moc nedaří, získalo pouze čtyři domácí vítězství. Všechny tři poslední zápasy skončily remízou. Na tu je nyní kurz 3.35.

Sestřih z první utkání mezi Valencií a Swansea - 0:3:

5. V Evropské lize se daří bývalému útočníkovi Sparty Bony Wilfriedovi. Vstřelí gól také v tomto utkání? Na tuto příležitost je kurz 2.80, stejně jako v případě jeho útočného parťáka Michua.

4. Dalším španělským borcem na straně Swansea je ofenzivní hráč Alvaro Vazquez. Také on má rozhodně v zápase šanci vstřelit branku - 3.70.

3. Svěřenci Michaela Laudrupa vyhráli o víkendu nad Fulhamem 2:1, vyhrají 2:1 také proti Valencii? - 9.50.

2. Na straně hostujícího týmu patří mezi kanonýry Brazilec Jonas a Portugalec Helder Postiga. Na jejich skórování je kurz 3.65.

1. V zápasech s Valencií často padá dost gólů. Je možné, že i tentokrát na půdě Swansea jich padne více. Kurz na to, že padne více než 2.5 gólu je 1.98.

Ostatní sázkové příležitosti na Evropskou ligu naleznete zde.