Arsenal se pokusí o zázrak - 10 zajímavých tipů na odvetu Ligy mistrů


10. Monako vyhrálo v Lize mistrů poslední tři zápasy. Jejich dosavadní rekord je čtyři vítězství v řadě z roku 1997. Podaří se domácím rekord vyrovnat? Kurz na vítězství Monaka je 3.25.

9. V prvním duelu osmifinálové bitvy Monako vyhrálo nad Arsenalem 3:1. Kurz 24.00 je na to, že Monako zvítězí podruhé tímto rozdílem.

8. Arsenal je zatím stoprocentní v bilanci postupu přes francouzské týmy. Tahle nadvláda může tentokrát skončit. V případě postupu se tentokrát Arsenalu moc nevěří, kurz 5.85.

7. Kanonýři však nikdy nezvítězili na půdě francouzského soupeře o více než o gól. Tentokrát potřebují vstřelit minimálně tři branky a tak se rozhodně nabízí příležitost s kurzem 5.00, že hosté vstřelí v utkání více než 2.5 gólů.

6. Z posledních jedenácti zápasů proti francouzským týmům jich Arsenal sedm vyhrál a čtyřikrát remizoval. Poměrně nízký kurz 1.36 je na to, že Arsenal zvítězí nebo remizuje.

Arsenal v AS Monaco FC - UEFA Champions League Round of 16 : News Photo 

5. Monako v základní skupině Ligy mistrů inkasovalo pouze jednou, na domácí půdě přitom vůbec. Kurz 6.10 na vítězství Monaka bez inkasovaného gólu je v tomto případě hodně lákavý, i když Arsenal je těžký soupeř.

4. Arsenal naopak pouze třikrát udržel čisté konto v posledních jednatřiceti zápasech Ligy mistrů a nyní navíc musí horlivě útočit. Na opačnou stranu je kurz 4.10, ale rozhodně je méně pravděpodobný než při vítězství Monaka s čistým kontem.

3. Arsene Wenger nikdy s Monakem neprohrál a svou bilanci chce prodloužit s tím, že Arsenal postoupí do dalšího kola. Monako je proti, dvojitá šance ve prospěch francouzského týmu je s kurzem 1.66.

2. Bulharský útočník Dimitar Berbatov se v minulém zápase proti Arsenalu trefil letos v Lize mistrů poprvé. Zopakuje to také v odvetě? - 3.10.

1. Alexis Sanchez vstřelil v letošní sezóně na všech frontách už 19 gólů. Je tedy hlavním adeptem na vstřelení branky také proti Monaku. Kurz 5.80 je na to, že Sanchez vstřelí v zápase první gól.