Chyba jako hrom. Podle Daily Mail hraje za Bayern barcelonský Jordi Alba


V dnešním světě internetu si novináři nemohou dovolit ani nejmenší chybu, aniž by nepočítali s odhalením. Něco takového se stalo anglickému portálu Daily Mail, který obránce Bayernu Davida Alabu zaměnil s barcelonským Jordi Albou.

Už dnes se schyluje k dalšímu šlágru Ligy mistrů, ve kterém Manchester City přivítá Bayern Mnichov. Domácí jsou pod velkým tlakem a potřebují získat za každou cenu 3 body (vítězství Citizens - 2,05). V tabulce jsou totiž poslední a na druhé postupové místo zatím ztrácí 2 body.

MANCHESTER CITY vs BAYERN MNICHOV LIVE!

I proto určitě domácí kouč Pellegrini důkladně studoval tým a hru svého soupeře. Něco podobného by možná měli udělat také novináři u Daily Mail.

Ten totiž v jednom ze svém článku o Bayernu vydal fotografii, kterou záložník Bayernu Mario Götze uveřejnil na sociální síti Instagram před odletem mnichovského týmu do Manchesteru. 

Pro fotbalové fanoušky určitě nebude těžké poznat hráče na této fotografii. Společně s Götzem na ní jsou David Alaba, Franck Ribéry a Manuel Neuer. Tento na pohled jednoduchý úkon se však pro jednoho z redaktorů anglického média ukázal jako velmi obtížný.

Přečtěte si také:

10 hvězd, které v barvách Realu nikdy nezářily

Vedení švýcarského klubu propustilo po porážce 10:0 celou svou základní jedenáctku

Jako popisek fotografie totiž napsal: "Mario Götze (druhý zleva) dal na Instragram tuto fotografii s Jordi Albou (vlevo), Manuelem Neuerem (vpravo) a Franckem Ribérym."

Fanoušci Barcelony však mohou zůstat naprosto v klidu. Žádný nečekaný přestup se totiž neodehrál a Jordi Alba za Bayern skutečně nehraje

Nejlepší kurzy na dnešní Ligu mistrů u Unibetu!