Dokáže předvést Real Madrid senzační obrat proti Dortmundu?


První semifinálové utkání vyhrála Borussia s přehledem 4:1 a veze si do Španělska obrovsky nadějný výsledek na cestě do Wembley.

Máte rádi senzace? O jednu se dnes večer chce pokusit madridský kolos a věřte, že je na odvetu za zpackané utkání neskutečně nažhavený. Pokud si tedy libujete v napjetí až do konce vsaďte Real jako prvního finalistu. Nabízíme velmi pěkný kurz – 4,50.

Borussia Dortmund reaguje na odhodlání svého soupeře klidně a sebevědomě. Svěřeni trenéra Jürgena Kloppa chtějí být dobře organizovaní a nebojácní. Šance mají nemalé. V letošním ročníku Ligy mistrů jsou stále jediným doposud neporaženým týmem a s Realem neprohráli ani jeden z poslední tří zápasů. Neprohra hostů s kurzem 2,50 je velmi lákavá.

Dvě věci se vám však pokusíme garantovat. Tou jednou je fakt, že budou padat branky. Real Madrid nemá co bránit, musí přece vstřelit tři góly a Dortmund betonovat prostě neumí. Bude se hrát, jako vždy mezi těmito soupeř, ofenzivní fotbal. Více než 2,5 gólů je tutovka – 1,36.

Druha garance úspěchu? Však vy víte. Cristiano Ronaldo střílí branky v Lize mistrů pořád. Tým se na jeho trefy spoléhá. V milionářské soutěži se trefil letos 12krát, což je nejvíc, navíc šestkrát za sebou a oslavil v této prestižní soutěži již 50 ran do černého. Gól vstřelí i dnes večer – 1,60.