Evropská liga: Liberec hraje o všechno v portugalském Estorilu


Také Evropská liga má na programu poslední skupinové kolo a mimo jiné bojuje o postup také český zástupce z Liberce. Pokud uspěje v posledním duelu na půdě Estorilu, můžou hrát na jaře Evropskou ligu dva české celky.

Estoril Praia - FC Slovan Liberec (čtvrtek 21:05)

Kurzy na utkání: 2.95 - 3.35 - 2.25

TIP UNIBETU: 0

Jde opravdu o hodně. Slovan Liberec vstoupil letos do pohárové Evropy jako uragán a dařilo se mu dlouhou dobu také v základní skupině. Situaci si zkomplikoval až v posledním hraném kole, ve kterém doma podlehl Freiburgu 1:2 a díky tomu nemá nyní nic jisté, spíše naopak.

Estoril je navíc posílen cennou remízou na půdě španělské Sevilly 1:1 a také on může ještě bohužel pro Liberec postoupit, takže do utkání dá vše. Jedno je jisté. Oba celky chtějí, aby Freiburg prohrál doma se Sevillou.

První vzájemný zápas na stadionu U Nisy zvládl Liberec na jedničku a zvítězil 2:1. Za tento výsledek by se svěřenci trenéra Šilhavého nezlobili ani tentokrát, ale na půdě portugalského celku to bude o poznání těžší úloha.

Nicméně Liberec nechce pokazit dobře rozehranou skupinu a pro postup udělá vše. Kurzy navíc favorizují právě český tým, na jehož vítězství je kurz 2.25. Situace ve skupině H je zapeklitá a poslední kolo rozhodne o tom, kdo se podívá do vyřazovací fáze. Liberec by rád uspěl a doprovodil tak v jarní části Evropské ligy Viktorku Plzeň, která se do ní probojovala z Ligy mistrů. Podaří se mu to?

Ostatní sázkové příležitosti na Evropskou ligu naleznete zde.